2737
2734

سلام من مدتیه یعنی چند ماهیه هر دفعه تو دلم مثل نبض میزنه هر دفعه یجا یه بار معده یک بار شکم یک بار رحم مثل یک جنین که تکون میخوره اما مثلاً چند روز خوبم چند روز باز اینجوریم پریودامم منظمه رفتم سونوگرافی گفت یک کیست تخمدان سمت چپت داری به اندازه ۳ سانتی متر،بعد وقتی نفسمو حبس میکنم به دلم نگاه میکنم باز تکون میخوره دلم بنظرتون از چیه؟ میگم نکنه باردار ام تو سونو دیده نشده البته ۱۸ هفته بعد از مشکوک بودن رابطه ام سونو رفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا آدم مضطربی هستم اما وقتیم استرس ندارم اینجوریم حسش میکنم

اضطراب نهفته داری داخل ناخوداگاهت .. که میزنه به بدنت .. همین الان تا کمه .. برو ورزش .. فکرای بد نکن .. دوست زیاد پیدا کن .. کارکن .‌‌وگرنه همه مرضا ها رو میگیری 

اضطراب نهفته داری داخل ناخوداگاهت .. که میزنه به بدنت .. همین الان تا کمه .. برو ورزش .. فکرای بد نک ...

چیکار کنم این اعصاب لامصب خوب بشو نیست بعد بعضی وقتا هم تو پا و دست و چشمم نبض میزنه اما اون در حد یک ثانیه س اما شکمم دائم میزنه

2738

ببین یدونه سیب زمینی بپز(آبپز)لهش کن عسل و ماست هم بهش اضافه کن،باید داغ باشه،مثل نوار روی یک پارچه میریزی،میزاری تو شورتت،داغ خیلی نباشه که بسوزیا،بعد سرد که شد بردار،۳روز پشت سر هم باید بزاری+

پریود که میشی خونریزی خیلی زیاد داری ،کیست داره خارج می‌شود نگران نباش،

فقط خواهشاً حامله نباشید بچه میفته

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
ببین یدونه سیب زمینی بپز(آبپز)لهش کن عسل و ماست هم بهش اضافه کن،باید داغ باشه،مثل نوار روی یک پارچه ...

عزیزم من باکره ام، ضرر ندارع؟

نگرانیم بخاطر اینکه رابطم بدون دخول بود ترسیدم دست همسرم به اسپرم آغشته باشه و دستشو ب واژن من نزدیک کرده وگرنه باکره ام و دخول نداشتم

عزیزم من باکره ام، ضرر ندارع؟ نگرانیم بخاطر اینکه رابطم بدون دخول بود ترسیدم دست همسرم به اسپرم آغش ...

نه

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿