2733
2734

چیکارکنممممم تنهایییییی...مثه اینکه راست گف نمیاددددد  میترسمممم تنهااااا شببببب  

یادش بخیر با شوهرم دعوا کردیم گفتم برو بیرون نمیخوام ببینمت هی گفت میرما گفتم برو فکر میکنی میترسم گفت خودت گفتیا گفتم برو گمشو😐 واقعی رفت نیومد😐🤐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شوهرم هفته ای سه شب ماموریته  و تنهام ... ترس نداره که      ولی حالا که میترسی تلویزیونو باصدای کم بذار روشن  و بخواب

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2738
من شوهرم هفته ای سه شب ماموریته  و تنهام ... ترس نداره که      ولی حالا که میترس ...

اره تیوی روشن کردم 

من اولین شبه تنهام آخه.. بعدم شوهرم کلا نمیاد خونه دیگ..قضیه جوابیه منم نمیخوام خونه رو ترک کنم