2737
2734

امشب یه فیلمی با عکسم درست کرده بود برام فرستاد...من چن دقه بعدش دلم گرفت که برا عشق سابقش هم از این کارا میکرده یا نه.راجب اتفاقای بینشون پرسیدم .خیلی خلاصه گفت بعد گف دیگه یادم نمیاد که بخوام بگم گفتم یادت نمیاد یا نمیخوای بگی.؟؟؟گف گونخور دیگه😭😭💔💔💔.بعد ازش پرسیدم منو برا فراموش کردن اون میخوای گف شاید.گفت حوصله ندارم یاد قدیم بیوفتم ناراحت میشم.منم گفتم مگه دوسش داری ک ناراحت میشی.گف حالا داشته باشم که چی؟ منم گفتم هیچی فقط خواستم بدونم .منم تو گذشتم چن تا اشتباه کرده بودم..گف نه که گذشته خودت صاف و بدون بدیه

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه درمورد گذشتش پرسیدی کار درستی نبوده

ولی اون بیش از حد پرروئه واقعا با این حرفا نمیخوای یه تجدید نظر جدی بکنی درمورد رابطتت باهاش؟ از چشمت نیفتاد ؟

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

خب چرا گزشتشو شخم زدی اخه

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2738

بیچاره کلیپ درست کرده زدی توذوقش یعنی چی آخه خب بزار همیشه واست این کارا رو بکنه تشویقش میکردی ک عاره چقد باسلیقه ای ن اینکه ب روش بیاری گذشته رو اتفاقا باید بهش بگی اصلا دوس ندارم راجعبه گذشتت بگی مهم اینه الان من و ماله همیم 

فعلا از هم دوریم چون یه سری کار داشت تو شهر خودش .رفت شهر خودشون..بهش گفتم ک من حق داشتم گذشتتو بدونم.گفت حتی با خون بالا اوردنم؟؟(نامزدم سرطان خون داره)حتما کلی خون از دهنش اومده😭😭😭گفت دیگه امیدی بهم نیست و منو شوهرت حساب نکن.بعدش رفت هرچی زنگ میزنم برنمیداره😭😭😭😭😭😭

چ پررو من بودم‌جرش میدادم 

اخه مریضه😭من دلم گرفته بود فقط میخواستم یکم بهم محبت کنه حالم خوب شه..ولی هروقت بهش میگم دلم گرفته میگه به درک و اینا😭اعتراض میکنم میگه ناراحتی هری😭😭😭😭بخدااا خسته شدم کاش خدا شفاشو بده توروخدا دعا کنید چیزیش نشده باشه😭😭😭😭😭

2706