2726

یکی هست تو اطرافمون خیلی زنو بچشو دوس داره از لحاظ مالی خیلی خوبن خونه زندگیشون خوبه اصلا باور نمیکنم به زنش خیانت کنه شوهرم میگه شنیده طرف خیانت کرده منم گفتم مگه میشه آدم زنشو دوس داشتع باشه خیانت کنه.گف اره منم پولدار بشم هرکاری میکنم🤐😪خیییلی ناراحتم اخه یعنی چی منی که چندساله دارم با نداریش کنار میام حالا وضعش خوب شه بیاد خیانت کنه خیییلی ته نامردیه 

همونجا دهنشو جرمیدادی😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با نداریش کنار نیا

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

بگو خدا خرو شناخت شاخش نداد 

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹