2737
2734
عنوان

چجوری باشم؟؟؟لطفأ دهه هشتادیا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 60 پست
بی پروا حرف بدیه؟؟؟؟اوناییم ک منتظر جرقه هستن برن بیرون چون من بی احترامی ب کسی نکردم

نگفتم‌بده ولی شاید اگه اون دهه هشتادیا نیانو نمیگفتی کمتر جذبشون میکردی مهم نیس 

موندن تو این تاپیک خود کار اشتباهه

شب خوش

مشکلتو با دهه هفتادیا و شصتیا و غیره حل کن 

خدانگهدار

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیتونی ازدواج کنید؟؟؟ خب پرسیدی چیکار کنم میگیم جدا شو...آدم با مرگ عزیزانت کنار میای چه برسه ...

چون بابام مخالف اون موقع ک اومد خاستگاریه من خیلی خوب بود اما بابام کلی تحقیرشون کرد و....کلأ خیانتش ب کنار زندگیشو نابود کرد بیخیال همه چی شد مشروب رفیق هرچی ک فکرشو کنی همشم ب خاطر من بود چون ب من گفت مریم اگه خانوادت راضی نیستن من نیام من خانوادم جوری نیستن ک چن بار بیان بااینکه خیلی دوست دارن وخودمم جنبشو ندارم نه بشنوم ولی من میدونستم نظر بابام چیه بازم کشوندمش

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2731
اره هیشکیم تااینجا نظری ک پرسدمو نداده😂😂😂

اوهوم🤣

حالا چرا گفتی نیان

ب نظرم زنگ‌نزن بذار اون پیش قدم شه ولی بعضی اوقات بزنگ ولی عادتش نده

کنکور دارم لطفا برام دعا کنید و صلوات بفرستید ک منم قبول شم و ب ارزوم برسم😔
اوهوم🤣 حالا چرا گفتی نیان ب نظرم زنگ‌نزن بذار اون پیش قدم شه ولی بعضی اوقات بزنگ ولی عادتش نده

چ عجب یکی نظر داد ج سوالمو داد.اخه بالا گفتم طرز فکرشون خدایی ب ما دهه هفتادیا نمیخوره تو یکی از تاپیکام نوشتم خواهر نامزدم فلان چیو گفته دختره اومده پست گذاشته بگو ب تو چ حالا قید کردم ده سال ازم بزرگتره و باهم خوبیم باادب میخوام جوابشو بدم اصلأ ی چی میگن ادم شاخ در میاره شایدم اونا درست میگن اما من قبول ندارم

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
چون بابام مخالف اون موقع ک اومد خاستگاریه من خیلی خوب بود اما بابام کلی تحقیرشون کرد و....کلأ خیانتش ...

پس تمومش کن

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2738
قانون جدید سایت رو شما مشخص میکنید چشم اگه جز قوانینش بود حتمأ میرفتم واسه همین حرفای نا ب جاتونه ک ...

این کارا عقده ای بودنه عزیزم 

اینکه دهه هفتادیا و شصتیا فک میکنن فقط خودشون آدمن و میفهمن 

فهمیدن و درک مسائل و راهنمایی کردنه دیگران ربطی به دهه ای که توش ب دنیا اومدیم نداره 

ربط به عقل و شعور داره ربط به تجربه داره 

خیلی از دهه هشتادیا هستن که عاقل تر و فهمیده تر از بزرگترای خودشونن 

والا دیگه هر ساعت زنگ زدنم زیادیه واقعا

هر ساعت زنگ بزنی چی بگی مثلا؟

روزی یه بار دوبار کافیه دیگه

آدم حرفیم داره خب داره تو واتساپ و تلگرام میزنه

شمارش هم نکنید که اول اون سه بار زنگ بزنه من یه بار بزنم یا من دو بار بزنم اون یه بار بزنه

شما خودت رفتارت مثل دخترای 15 ساله اس بعد میگی هشتادیا نیان

Having fun while stuck in life
خب بدون همم نمیتونیم ما ۶ماه درگیر بودیم اخرم نشد تمامش کنیم

چون خیلی وابستگی ایجاد شده فقط وابستگیه همین 

میفهمم چی میگی برو مشاور واصلا ایندت رو درگیر این ادم نکن نامزد بودی انقد عذابت داد شوهرت بشه چیکار میکنه ؟ 

مگه قحطه ادمه ؟ ایران به این بزرگی این همه پسر خوب چه کاریه بدبخت کنی خودت رو 

حالت بد میشه از جدایی چون حالت اعتیاد داره 

2706