2726

شما فکر میکنید وجود داره؟؟ خودش گفت صدام کنید تا اجابت کنم شما رو ولی انگار ن انگار

ایها الناس پسرم ن دختر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید وقتش نشده که اجابت کنه

من خودمو اینجوری دلداری میدم.

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2728

خواستت چیه ؟ خدا خواسته ای که به صلاح ما باشه رو اجابت میکنه و اینکه باید به زمان بندی خدا اعتماد کنی خدا اگه طولش میده قشنگ ترش میکنه

وبلاگم 😍 بزن رو لینک 😍😍 نظرتو برام کامنت کن 🎆

اجابت خدا چند حالت داره

شاید بخاطر دعاهاتون یه بلا رو ازتون دور کنه این یه نوع اجابته😊

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

معلومه ک خدااا وجود داره . دورو برتو ببین چقدر نعمت برای شکر کردن هست پس خداااابی شک وجودداره واینکه خدااا به صلاح بندش توجه میکنه اگه به صلاحت باشه خواستت بی شک براورده میشه

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘

توکل کن بهشش..

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2706