2733
2734
عنوان

کیا رشتشون انسانیه بیایین یه لحظه

146 بازدید | 25 پست

دیپلم تجربی دارم ولی میخوام کنکور انسانی بدم فرهنگیان قبول شم،چه جوری بخونم چیکار کنم ؟راهنماییم کنید،همه کتاب هاشم خریدم  

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از تجربی تلاش نکردی به فرهنگیان ؟!

فامیلمون ۵ هزار اورد با تجربی چند سال پیش فرهنگیانه الان

اینقدر بدم میاد از اینایی که از صداقت و سادگی بچگیمون سواستفاده میکردن و ازمون حرف میکشیدن الان که بزرگ شدم میفهمم چه مسائل فوق سری رو لو دادم🤣😁
2731
چرا از تجربی تلاش نکردی به فرهنگیان ؟! فامیلمون ۵ هزار اورد با تجربی چند سال پیش فرهنگیانه الان

پنج ساله که از درس دور افتادم وعلاقه به دروس تجربی ندارم😟

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
کتاب تست هم خریدی؟ چندسالته

بیشترکتابای مشاوران وبقیه درسا خیلی سبز

2738
از رشته ریاضی و تجربی نمیشه رفت فرهنگیان ؟من فکر میکردم میشه 

من پارسال ریاضی شرکت کردم دعوت به مصاحبه هم شدم ولی مصاحبه رد شدم😔

از مشاور تحصیلی بپرس

دسترسی به مشاور خوب ندارم ،البته الان همه خودشون رو مشاور کنکور میدونن

دسترسی به مشاور خوب ندارم ،البته الان همه خودشون رو مشاور کنکور میدونن

اخه هر دو یه دنیای جدا هستن 

انسانی رشته تحصیلی من هست خیلی جزییات داره 

الکی که نمیشه تجربی رو به انسانی تغییر داد

از مشاور انلاین همین نی نی سایت بپرس

متاهلم ومتولد۷۹

ببین عزیزم اول اگه میتونی ی موسسه مث گاج یا قلم چی ثبت نام کن من قلم چی رو پیشنهاد میدم چون فوق العاده عالیه درسته یکم سخته ولی دیدت رو به زوایای مختلف کتاب باز میکنه 

بعد اینکه الان تقریبا اولای ساله و چن ماه دیگه کنکوره پس خداروشکر وقتت کافیه 

تو همین اول سعی کن نقاط ضعفت رو برطرف کنی مثلا ریاضی یا زبان یا هر کتاب دیگه همین اول رفع اشکال کن 

بعد اینکه سعی کن روی دروس ضریب دار خیلی مانور بدی ادامه....

اخه هر دو یه دنیای جدا هستن  انسانی رشته تحصیلی من هست خیلی جزییات داره  الکی که نمیشه ت ...

چه جوری ؟ازکجا ؟بلد نیستم😐

2706