2733
2734

طرف خیانت میکنه تو مجازی و حتی واقعی

زن چطور میشه طلاق بگیره؟من شنیدم خیلی روند سختیه و برحسب فقط خیانت نمیشه طلاق گرف،درواقع اطلاعی در این مورد ندارم

اگه اطلاع دارین ممنون میشم کمکم کنین  

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم غیابی طلاق گرفت خیلی راحت شرایط خاصی هم نداشت

منم برا مامانم میخام بدونم

واقع راحت بود؟اصن اذیت نکردن دادگاه و اینا؟

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
2731
ب این راحتی نیست ک خیانتم وقتی ثابت نشده که البته اثباتش تقریبا غیر ممکنه، دلیل نمیشه

چجوری اثبات شه؟

فیلم عکس اسکرین؟چی برا دادگاه قابل استناده

2738
منم برا مامانم میخام بدونم واقع راحت بود؟اصن اذیت نکردن دادگاه و اینا؟

ن والا فقط چن ماه خونه پدربزرگم قهر بود بعدشم دنبال کارای طلاق افتاد به راحتی غیابی جدا شد هیچ دلیل خاصی هم نخاستن

تو چن سالته؟راحت میتونی بااین قضیه کناربیای؟

چجوری اثبات شه؟ فیلم عکس اسکرین؟چی برا دادگاه قابل استناده

نه بابا اینا ک خیانت محسوب نمیشه

باید با طرف ببینی و ۲تا شاهدم داشته باشی😄

حالا اینکه تو اون حالت خیانت، تو و ۲تاشاهد اونجا چکار میکنید و اونام مشغول خیانتن خیلی خنده داره

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
ن والا فقط چن ماه خونه پدربزرگم قهر بود بعدشم دنبال کارای طلاق افتاد به راحتی غیابی جدا شد هیچ دلیل ...

عا چقد خوب

خودم اصرار دارم جدا شدن     حالا ن اونقدر اصرااار ولی موقع دعوای شدید ب مامانم میگم طلاق بگیره خودشو خلاص کنه

قراره ی چن سال دیگه با مامانم بریم ی جای دیگه رااحتتت زندگیمونو کنیم اونموقع باید طلاق بگیره

الان برا من مونده فقط

نه بابا اینا ک خیانت محسوب نمیشه باید با طرف ببینی و ۲تا شاهدم داشته باشی😄 حالا اینکه تو اون حالت ...

اگه به  دادگاه بگه ب شوهرش شک داره و پرینت خط شوهرشو بخواد 

ایا دادگاه ب راحتی درخواستو قبول میکنه؟

نه بابا اینا ک خیانت محسوب نمیشه باید با طرف ببینی و ۲تا شاهدم داشته باشی😄 حالا اینکه تو اون حالت ...

تو گذشته همچین چیزی پیش اومده

ولی شاهدا قبول نمیکنن    

2706