2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
والامن کک ومک دارم وسبزه ام رفتم دکتربرام ۲تاضدلک نوشت براروشن سازی وکک ومک هااماتاثیرچندانی ندیدم

من مشاور پوست و مو هستم عزیزم در این زمینه هم خیلی مشتری داشتم که لکه هاشون از بین رفته و رضایت داشتن اگه مایل بودید میتونم کمکتون کنم

من از محصولات دستساز و گیاهی صفیاه میگیرم بعضی محصولات اش بد نیست فقط قیمت بالایی دارد نسبت به حجم کرم هاش ..خیلی تبلیغ دارد و رضایت مشتری نمی‌دونم والا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

پیج صفیاه گفتن برا مشکل لک پوست درون بدن نقش مهمی دارد مثل کبد سالم داشتن و یبوست نداشتن و دفع خوب بدن خیلی اثر دارد و هر پوست و بدنی بستگی به وضعیت بدن دارد تا کرم اثر کند

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من مشاور پوست و مو هستم عزیزم در این زمینه هم خیلی مشتری داشتم که لکه هاشون از بین رفته و رضایت داشت ...

والادیگه خسته شدم ازبس کرم های گرون قیمت خریدم.میدونم حتی اگه موثرباشه برمیگرده بعدازیه مدت

فقط اینایی هیدروکینون دارن موثرن که بازم کوتاه مدته وپوست روهم نازک میکنه

دقیقا خواهر من چند دوره کرم فایزه و معجزه استفاده میکرد خیلی پوست خوب روشن شد ولی بعد قطع داغون شد

والادیگه خسته شدم ازبس کرم های گرون قیمت خریدم.میدونم حتی اگه موثرباشه برمیگرده بعدازیه مدت

حق داری عزیزم.منم یه مدت برای جوشام انواعو اقسامه محصولاتو میخریدم اما خوب نمیشد..تا اینکه خودم مشاور شدمو از محصولات خودم استفاده کردم..خب باید مراقبت کنی که برنگرده..شما اگه درمان کنی بعد دوباره کلش کنی به حال خودش معلومه که بازم پوستت اسیب میبینه

2706