2733
2734
عنوان

چیکارکنم اینکارم ازیاد خانوادم بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 42 پست
ممنون عزیزم حرفات بهم آرامش داد..بخدا انقدرتوخونه تحت فشارم درکم نمیکنن همش سختیای خودشونوتوزمان خود ...

خواهش میکنم عزیزدلم 💋

بین ما و پدر ومادرمون چندین دهه تفاوته مسلما درکمون نمیکنن مگر اینکه پدر و مادر اهل مطالعه باشن که کم پیش میاد 

هدفتو مشخص کن گلم در کنارش سعی کن مهارت های روانشناسی هم یاد بگیری که با این موقعیت ها بتونی مقابله کنی مثلا چند تا کتاب جدید دانلود کن یا بخر یا پادکست گوش بده دکتر هلاکویی رو به شدت پیشنهاد میکنم .بهت قول میدم ما بین این کتاب هاست که راه زندگیه جدیدتو پیدا میکنی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواهای شما پیش دعواهای من و خانوادم شوخی واقعا بهت غبطه خوردم که انقد هواتو دارن و توهم به فکرشونی

بخدا ازدیشب تا الان انقد تپش قلب دارمو باهام سرسنگینن دیوانه شدم🙁انگارخلافکارم🙁😅

2728
ولی اسی بیبن چقدر خانوادت دوست دارن که ترسیدن و مامان بزرگت امده احوالت بپرسه قدر این خانواده بدون&n ...

منم واسه همین عذاب وجدان دارم حتی ده ساله یه اتاق من دارم یه اتاق خواهرم مامانم وبابام اتاق خواب ندارن امسالم گفتدمیخوام یکی کنم سراین دعواها گفتم فقط این ۷ ۸ ماه بهم فرصت بده بعدش یکی کنین

منم واسه همین عذاب وجدان دارم حتی ده ساله یه اتاق من دارم یه اتاق خواهرم مامانم وبابام اتاق خواب ندا ...

خب من داداشم باهم هستیم. برو دستشون بوس کن بغلشون کنه. 

یکم گریه کن 😂 

دلشون نرم میشه 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
2738
خب من داداشم باهم هستیم. برو دستشون بوس کن بغلشون کنه.   یکم گریه کن 😂  دلشون نرم ...

انقدخواهرکوچیکم بداخلاقه که واسه درس خوندن نمیتونم باهاش یجاباشم😂برای همین دیگ به مامان بزرگم گفتم بهدمامانم بگ تا تیر صبرکنه بعدش یکی کنن ۱۰ سال صبرکردن ۷ ۸ ماهم روش بخاطرآخرین کنکورم فعلا گفت بخاطرحرف مادرم باشه🥲🥲

صبر کن یادشون میره ولی تو رو خدا دیگه تکرار نکن پسر نوجوون من چند بار تهدید نمایشی کرده و من از شدت ...

نه دیگ غلط کنم ازاینکارا کنم حتی دیگ جلوخودمومیگیرم روانپرشک میرم عصبی نشم تااین حد که حال مامانم بدشه😭

حتی به دوستم گفتم برم سه شنبه باهاش بیرون اونجایی که میشناسه بریم کادو بخرم براشون حس میکنم دیگ به چ ...

نه عزیزم اصلا اینطوری نیست.اونها هم قانونهای خودشونو برای بچه هاشون دارن... بچه ها هیچوقت از چشم پدر و مادر نمیفتن. اما دیگه از این کارها نکن دلشون میشکنه..

نه عزیزم اصلا اینطوری نیست.اونها هم قانونهای خودشونو برای بچه هاشون دارن... بچه ها هیچوقت از چشم پدر ...

نه دیگ اصلا انجام نمیدم خیلی پشیمون شدم خودم تاحدی که روم نمیشه زیاد حرف بزنم