2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه شما دیدی دروغه بچه های ۴ ساله هستن چندین زبان بلدن اما اونا نابعه هستن

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

من بچم باهوشه به تمام معنا اما گاهی خنگ بازیایی درمیاره که آدم انگشت به دهن میمونه ،شوهرم میگه باهوشا گاهی از شدت هوش قاطی میکنن😆

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ما همه میگفتیم پسرخالم خیلی باهوشه ...مامان باباش میگفتن نه بابا طبیعیه😂😂 الان ٨ سالشه کلاس ششمه فک کنم البته باید دبیرستان میبود اما چون از نظر هیکل ریزه میزست مشاور و روانشناس و...گفتن اذیت میشه ..و خیلی چیزای دیگه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
ما همه میگفتیم پسرخالم خیلی باهوشه ...مامان باباش میگفتن نه بابا طبیعیه😂😂 الان ٨ سالشه کلاس ششمه ف ...

خیلی خوبه که باهوشه اما نباید از همسن و سالاش جدا بشه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
خیلی خوبه که باهوشه اما نباید از همسن و سالاش جدا بشه

اخه دیگه مدرسه قبول نکرد که به ترتیب سالها پیش بره چون درسا واسش عجیب بودن همه ساده و...

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چکار میکنخ ک میگید باهوشه؟؟؟

مثلا برای اینکه بفهمه تو یخچال که قدش نمیرسید میوه هست یانه گوشی دوربین رو روشن کرد دستشو بلند کرد از جامیوه ایی عکس گرفت آورد پایین نگاه کرد .توی سن ۴ سالگی

یا تو ۶ سالگی کاملا صرب رو میفهمه و حتی به صورت ناخودآگاه ضرب دو رقمی انجام داد 

2706