2410
2553

اسی این عکسو ممکنه رو یچیزی بگیری ک روشویی معلوم نباشه میخام یکیو بترسونم

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا...خوشبحالت عزیزم..تبریک انشاا.. بسلامتی باشه...میشه واسه منم دعاکنی زود نتیجه بگیرم؟؟بخدا دیگه د ...

شانس کلا زندگی شانس خدا به هرکی دلش میخواد میده به هرکی دلش نخواد نه عین خواهرم که خاکش حاصل خیزه فرت فرت حامله میشه

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2720
ن دومی.....پسرم۸سالشه....کلاس اولی..... اقدام نداشتیم.....یه بارشایدم۲بارازدسش دررفت😂😂😂😂میگم فک ...

پیشگیری چی بود طبیعی یا قرص  ایودی

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

مبارکه آیییییییی الهی سالم و سلامت بغلش بگیری 😀😀😀😀😀عزیزم ایشالا این حال خوبت نصیب هممممه منتظرا😀🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💃🏻💃🏻💃🏻

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

مبارکا 😍

چه قدر امشب خبر بارداری شنیدم یکی از بچه ها هم بعد ۱۱ سال طبیعی باردار شد 😍

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2714
2706