2703
2553
مبارکه 😘😍 حالا چرا احتمال نمی دادی ؟  @silver_moon۱    

آخه۲۰روزه عقب انداختم سال۲‌.۳باراینطورمیشم......وگفتم این سری نمیرم دکترتاخودش بیاد.....ولی امروزشک کردم...آخه سرپسرمم ازقورمه سبزی بدم میومدامروزباذوق وشوق پختم تاگذاشتم دهنم زدزیردلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اووووف بسلامتی عژزیزم

من آن توام مرا به من باز مده🦋 خدا جونم تو همون خدایی که یونس را از شکم نهنگ ؛یوسف را از ته چاه،ابراهیم را از دل شعله های آتش نجات دادی و برویش گلستان کردی.    خدایا میدونم همیشه هوامو داری ولی من حواسم نیست🌸🌸🌸
2714
مبارک باشه عزیزم .اولین بچتونه؟چن وقت اقدام بودین ؟

ن دومی.....پسرم۸سالشه....کلاس اولی.....

اقدام نداشتیم.....یه بارشایدم۲بارازدسش دررفت😂😂😂😂میگم فک نمیکردم

آقا...خوشبحالت عزیزم..تبریک انشاا.. بسلامتی باشه...میشه واسه منم دعاکنی زود نتیجه بگیرم؟؟بخدا دیگه درمونده شدم..من چرا مثبت نمیشم

انشاا.. برآوردگی حاجت دل تک تک شما نی نی سایتیای مهربون

وای چه پر رنگه 😍😅

مبارک باشه💖

انشاءالله سالم بغلش کنی

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2706