2137
2106

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

ای جونم😍😍😍😍😍😍

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

مبارکه🌷😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
2050

مبارکههههههههههه منم دعا کن مهربونمممم😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
2183

خیلی خیلی مبارکه😊😍

🍃🌻وَ أَنتَ المُستَعانُ وَ الیکَ المُشتَکی و عَلیکَ المُعَولُ فی الشِدةِ و الرخاء...و تو یاری دهنده ایی و به درگاه تو می آوریم پروردگارا، شِکوه را.. و بر تو اعتماد می کنیم در سختی و آسانی🌻🍃...

به به مبارکه😍😍😍

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👼من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤ این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍 در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕👼                 خدایا تو دلیموبه دستای مهربون خودت سپردم❤ خودت تو اوج ناامیـدی بهم بخشیدیش، خودتم با لطف و محبتت صحیح و سالم بذارش بغلم😍👼💞

مبارکهههههههه🥰🥰🥰🥰🥰

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود 💜دوستای گلی که مشکل باروری دارن تاپیک(یه سری کارهای گیاهی میگم) منو بخونن ایشالا زودی جواب میگیرن