2726
عنوان

تنهایی و دلتنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 106 پست
چرااا مادرت مگ خوشبختیت نمیخاد

میگه رسممون نیست دختر طلاق بگیره بخدا ..خستم..باعشق ازدواج کردیما ولی نمیدونم چرااز چشمش افتادمو راحت اینجوری دلمو شکست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب بیشرفیه  از صحبتاش مدرک داری نشون مادر بده برای قانع کردنش  الان جدابشی بری دنبال زن ...

بقران دارم باگریه تایپ میکنم... قلبم از حرفاش ب درد اومده انقدر فحشم داده ک ..ب مامانم گفتم ولی مامانم همش حرص میخوره میگه طلاق نه

2728
اره زیاده ولی من باعث پیشرفتش شدم باعث شدم کسی شه واسه خودش ..ولی دیگه اون منو دوست نداره ..دیگه محل ...

حق داری ناراحت باشی😔 من کاملا میفهمم هرکاری برای یکی از دوستام کردم 

اصلا باهم رابطه عاطفی نداشتیم. کاملا دوست معمولی بودیم..

ولی پسرا اینطورین.. ببینن یه دختر لیدر ارتباطه کات میکنن

خب به مامانت بگو چی بهت گفته ااین به درد نمی خوره ها.

اولین بارش نیست ی چند ماهه اول که همون ادن سابق بود مهربان حرف گوش کن ولی بعد ی مدت شروع کرد ...مادرشم خیلی اذیت هابهم کرد دیگه الان اصلا براش مهم نیستم ... بخدااحاظرم بمیرم.. خیلی فحشاداده بهم 

حق داری ناراحت باشی😔 من کاملا میفهمم هرکاری برای یکی از دوستام کردم  اصلا باهم رابطه عا ...

خیلی دلم ازش گرفته فقط توسرم پره فریادو جیغه دلم پره خدا کی تمون میشع ..میگفت سره کارمون دخترهست دختربازی میکنم میدونه من حساسم من شکستم امشببب

2706