2737
2734

من ی شب خوابایی دیدم خیلی باحالن عکس عروسیتون رو بده درست کنن بزار تواتاق من خوشم اومد

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ببینید همسرتون با دقدن چی خیلی ذوق میکمه لزوما حتما نباید گرون باشه شاید کسی حتی با یه کتاب خاصی ...

یعنی خیلی مهم نیست اولین سالگرد همه چی عالی باشه؟ 

اره عزیزم ساعت ست خیلی هم مناسبه

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
عکس ندارم از عروسی عزیزم.. تو عقدیم

هرعکس دونفره قشنگی‌ک دارید

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2738
یعنی خیلی مهم نیست اولین سالگرد همه چی عالی باشه؟ 

الان که بیشتر دارم فکر میکنم میبینم باز اینم به روحیات خودتون و همسرتون بستگی داره!

بعضی ها خب براشون مهمه حتما جشنی بگیرن و اینا

من با روحیات خودم جواب دادم 

در تلاش برای بهتر شدن💫
ااااااا یعنی برای خودم هم بگیرم؟    

ست قشنگتره 

ولی تک هم خوبه 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
الان که بیشتر دارم فکر میکنم میبینم باز اینم به روحیات خودتون و همسرتون بستگی داره! بعضی ها خب براش ...

مرسی عزیزم.. ایشالا خوشبخت باشین و عاقبت بخیر بشین.. جشن که نه ولی خب یه چیز خاص باشه مثل یه کادوی خوب فک میکردم بهتر باشه

2706