2410
2553
عنوان

بیایننننننن

60 بازدید | 10 پست

من چندماهه بای آقایی که فامیل هم هست به قصد ازدواج رفتیم تو رابطه وایشون سن ایناش هم اوکی هس یعنی بچه نیست حالا قرار بود چند وقت پیش خانواده ها رو درجریان بذاریم که رسمی شه ولی خب یکی فوت کرد حالا بنظرتون چجوری بعد چهلم اینا من بحث باز کنم پیش این آقا یاصبرکنم باز خودش بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
به اون آسونی نیست این فرق داره جریانش و واسه اینکه خانواده ها رو بهشون بگیم ی سری کارا باید بکنیم&nb ...

در کل من دیدگاهمو به عنوان یه پسر بگم دیگه:صبر کنید همین کارایی ک میگید بکنیم.. اون بیاد دوباره پیشنهادو بده بعد...

ما پسرا همیشه دوس داریم خودمون بریم جلو ناز بکشیم.

اینو گفتم ک بدونید همیشه عقب تر بازی کنید از طررف مقابلتون

عمو اصغر 😐😶
در کل من دیدگاهمو به عنوان یه پسر بگم دیگه:صبر کنید همین کارایی ک میگید بکنیم.. اون بیاد دوباره پیشن ...

خب حالا اگه بایکی دوست باشی بعد کات کنی بازم منتظر باشی اون بیاد سمتت مثلا چه کارایی میشه کرد که تحریک شه ؟؟؟اینو میشه بگی حسادتش رو تحریک کنی یاچی

خب حالا اگه بایکی دوست باشی بعد کات کنی بازم منتظر باشی اون بیاد سمتت مثلا چه کارایی میشه کرد که تحر ...

باید یجوری از حال خودتون خبرش کنید دیگ...

معمولا دخترا این وقتا اینستاشونو مثلا پابلیک میکنن

عکس از خودشون خیلی میزارن...

من توصیه نمیکنما کارای همجنساتونو میگم....

اما خب جوابه دیگه...

ینی اگه طرف بیاد چکتون کنه... تحریک میشه دوباره برگرده..

عمو اصغر 😐😶
2714
باید یجوری از حال خودتون خبرش کنید دیگ... معمولا دخترا این وقتا اینستاشونو مثلا پابلیک میکنن عک ...

عکس خودمو بذارم ؟مثلا اگه بای پسر دیگه استوری یاچت بذارم تحریک میشه ؟

عکس خودمو بذارم ؟مثلا اگه بای پسر دیگه استوری یاچت بذارم تحریک میشه ؟

ن در اون حد ک با یه پسر دیگ عکس بزاری ک

مثلا عکس خودتو بزاری یه جمله عاشقانه واسه کسی ک دوسش داری بنویسی...

خمار کنی طرفتو دیگ...

مثلا بیاد بگه مبارک باشه و اینا و سره حرف واشه...

عکس با پسر نزارید پس... سیب بچینید جلوپاش تا بیاد دنبالشون

عمو اصغر 😐😶