2733
2734

استارتر من هفته شیش فهمیدم قلب بچه میزنه ازکجا معلوم بچه شما الان ضربان نداشته باشهمن خودم قصد سقط داشتم همه هم میگفتن سقط کن شرایط ام از شما بدتر بود 

ولی نگهش داشتم با خدا عهد بستم گفتم خدایا من نگه میدارم بچمو تو هم خودت نگه دارش باش 

تو که خوبی خواهر شوهرم قبل عقدش باردار بود بخدا خودش نگه دار خودت وبچته تا شکری نکن

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظشون کنه 

ممنون عزیزم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2731
استارتر من هفته شیش فهمیدم قلب بچه میزنه ازکجا معلوم بچه شما الان ضربان نداشته باشهمن خودم قصد سقط د ...

سونو رفتم دیروز قلبش نمیزنه هنوز. شوهرم به هیچ وجه قبول نمیکنه خودشم پیگیر سقطه چون نه خونواده من نه اون هم شرایطشو اصلا ندارن

سونو رفتم دیروز قلبش نمیزنه هنوز. شوهرم به هیچ وجه قبول نمیکنه خودشم پیگیر سقطه چون نه خونواده من نه ...

حداقل یه رسید از شوهرت بگیر 

ممکنه بزنه زیرش بگه رفته بچه منو سقط عمد کرده 

در اون صورت باید دیه بچه به پدرش بدی و حبس داره متاسفانه

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2738