2137
2106

خودم:

این کاربری دست ۳ نفره شایدم ۴ نفر 

تا ۱۲ نفر جا داره😂🤌

یه فاطی بین میلیون ها فاطی🤷‍♀️.....لطفا اگر با خودت تو جنگی مزاحم آرامش من نشو🙂🤝  .......علاقه 

حس ششم

دخترمتولد پاییز خوش صحبت و خنده رو یکمی هم احساساتی عاشق مطالعه و سفر🤗🔥🌺 یه خانوم چادری خوشگل  خانوم معلم اینده 🙈🌠در حال تحصیل 💐🌷امیدوارم یه روزی به اون چیزی که میخوام برسم💖🌙✌🏻خدا جونم به امید خودت نه بنده های بی خودت🤗 حالا که تا اینجا اومدی یه صلوات واسه حاجتم بفرست مهربون 😀

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

ی کاربری دارم کاشکی یکی دیگه داشتم زخمیتون میکردم نامحسوس 

چالش حرف ناشناسم            https://abzarek.ir/service-p/msg/134335.       مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒

کاربر جدید نیستم 

به تو چه 

به خودش مربوطه 

دلش میخاد 

به حق علی نفرینت کردم 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 

اگه پر بازدید شد برام صلوات بفرستید

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکورمه ✨ خدایا میشه نزدیک تر بهم وایسی دورت بگردم؟؟ ❤️ هر کس به تعلقی گرفتار ...!!!

هستین بذارم؟ 

(به سیبیلام نگاه نکن کاربر خانم هستم)              ⛔کاربری که دیگر نمی‌خواهد در محل مذکور دوستی داشته باشد و کسی او را به یاد بیاورد⛔                    شخص شخیص اعتیاد جنون آوری به فیلم،کتاب و موسیقی دارد. 
2050
2183
کاربر جدید نیستم  به تو چه  به خودش مربوطه  دلش میخاد  به حق علی نفرینت کردم ...

اخری عالی بود😂😂

یه فاطی بین میلیون ها فاطی🤷‍♀️.....لطفا اگر با خودت تو جنگی مزاحم آرامش من نشو🙂🤝  .......علاقه 

ب من چ 

ب توچ

ب ما چ😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊
2191