2703
2553
عنوان

هر چی ب دخترم شیر میدم سیر نمیشه چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه ک گناه داره  طفلک گشنس بذارم گریه کنه؟

عزیزم طبیعت بچه اینجوره ک گریه کنه.

ی مقدار راهش ببر اروم میشه

اگه هی شیرش بدی ک عادت ب میک زدن میکنه ن سیر شدن

والا ما هم دو تا بچه  داریم هاااا😁

تو نت هم اموزش شیر دهی و زمان شیر دهی رو مطالعه بفرمایید

ک شیر دادن زیادی شکم درد میاره برا بچه

♥️💞
2456
عزیزم طبیعت بچه اینجوره ک گریه کنه. ی مقدار راهش ببر اروم میشه اگه هی شیرش بدی ک عادت ب میک زدن می ...

نع آخه آروم نمیشه 

ب قول دوستان انگار شیرم آبه سیرش نمیکنه زبون بسته شیر خشکش دادم دو ساعت و خورده ای هست ک خوابیده بیدار نشده 

نع آخه آروم نمیشه  ب قول دوستان انگار شیرم آبه سیرش نمیکنه زبون بسته شیر خشکش دادم دو ساعت و خ ...

یواش یواش قلقش میاد دستت

ولی عادت ب شیر خشکشم نکن..واسه کمکی خوبه 

بزار خوب شیر خودتو بخوره ک شیر اصلیه جاری بشه 

♥️💞
یواش یواش قلقش میاد دستت ولی عادت ب شیر خشکشم نکن..واسه کمکی خوبه  بزار خوب شیر خودتو بخوره ک ...

احساس میکنم ب خاطر اون دو روزی ک زردی داشت شیر خشکش دادم عادت کرده ب شیر خودم دیگه راضی نمیشه

احساس میکنم ب خاطر اون دو روزی ک زردی داشت شیر خشکش دادم عادت کرده ب شیر خودم دیگه راضی نمیشه

من رفتم بهترین دکتر شهرمون

گفت کل هاله رو باید بزاری دهن بچه ک کامل میک بزنه و شیر اصلیه جاری بشه

بعدشم اینکه بچه باید گشنه بشه ک شیر خوب بخوره و خوب هم بخابه

هر وقت الکی و سر ساعت شیرش ندی و داعم میک بزنه..اون میشه عادت ب میک زدن و شیر دادنه الکی تبعات خودشو داره

واسه همین گفتمت بزار ی مقدار گریه کنه اشکال نداره یا راهش ببر یا همین تو بغلت تکون تکون بدی

گریه چیز بدی نیست 

الکی شیرش نده عادت ب میک زدن میکنه دختر خوب 

♥️💞
2714
وای چ سخت  منم خیلی درد کمرم همش دارم بهش شیر میدم  نمیدونم چیکار کنم

عزیزم شیرت بچه روسیر نمیکنه ،نترس عادت نمیکنه بهش شیرخشکم بده،منم شیرسیرش نمکنه شیرخشک روزی سه وعده میدم

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

عزیزم اگ میخوای ب شیر خشک عادت نکنه خوابش که برد بزار دهنش بخوره دیگ سیرمیشه میخوابه بیداری بدی عادت میکنه

اول شب که خوابش برد بدی راحت میخوابه چن ساعت توام استراحت میکنی تپل ترم میشه