2726
عنوان

دلم خیلی تنگ شده براش

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 116 پست
دیشب اونقد گریه و زاری کردم حالم بد شد بردنم بیمارستان ولی عجب حس بدیه کسی که دوسش داری داره ماله یک ...

انشالله دیگ حالت بد نشه سالم باشی. با کی داره عقد میکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی نیست بگه یکم شما ب احساس ما اهمیت بدید اگ واقعا ادعای دوست داشتنتون میشه... فکر میکنن این مسئله ...

اتفاقامیفهمن خوبم میفهمن

فکرکردی اگه باهاش رابطه جنسی داشتی باهات میموند؟عمرا

اونافقط بکن دروبودن،پسرخوب اصلا همچین‌پیشنهادیو نمیده اولا

دوما تادخترخودش نخواد باقهروناراحتی به هدفشون نمیرسن تادخترنخاددست بهش نمیزنن

وپاش میمونن

کاش ازهمون اوله اول یه برخوردجدی باهاشون میکردیم وبخاطر دوست داشتن باهاشون راه نمیومدیم

2728
اتفاقامیفهمن خوبم میفهمن فکرکردی اگه باهاش رابطه جنسی داشتی باهات میموند؟عمرا اونافقط بکن دروبودن، ...

من هنوز دوسش دارم... بخاطر اولین تجربه ها  با اون ناراحت نیستم. ولی میترسم لحظه ای برسه که از اون علاقه ای در من نمونه و از خودم بخاطر کارا و اجازه هایی ک دادم متنفر بشم😔 اخه خیلی برام مهم بود

اون رف  چن ماهی بود که جدا شدیم ولی من به انتظارش نشستم تا بیاد ولی اون چیکار کرد؟اون........

دلم گرفت بخاطرت😔 بدترین حس همینه که مال یکی دیگه بشه. طرف من نامزد بود و جدا شده من ب اون دورانش فکر میکنم دیوونه میشم با اینکه گذشته حالا تو چیکار میکنی.... 

من هنوز دوسش دارم... بخاطر اولین تجربه ها  با اون ناراحت نیستم. ولی میترسم لحظه ای برسه که از ا ...

میفهممت منم دوسش دارم هنوزم باهاش درارتباطم ولی فقط اینکه ازحالش باخبرباشم همین...اره برامنم اون کارایی ک کردم خیلی عذاب اوره ولی بهش فکرنکن ذهنتومنحرف کن وبذار پای خامی و بچگیت

دلم گرفت بخاطرت😔 بدترین حس همینه که مال یکی دیگه بشه. طرف من نامزد بود و جدا شده من ب اون دورانش فک ...

چشام همه جارو تار میبینع🙃ببخش ابجی توروهم ناراحت کردم واقعا دست خودم نیس دلم میخواد یکی به حرفام گوش کنه دلم میخواد یکی بهم بگه که همه اینا کابوسه.....😔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

😣💔

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
چشام همه جارو تار میبینع🙃ببخش ابجی توروهم ناراحت کردم واقعا دست خودم نیس دلم میخواد یکی به حرفام گو ...

عب نداره عزیزم خودت و خالی کن... خدا ب دلت صبر بده الهی

2706