2733
2734
عنوان

روانی شدم مامانابیاین لطفا

171 بازدید | 26 پست

سلام،من دختربزرگم بهمن ماه سه سالشوتموم میکنه کوچیکه شش ماهشه دختربزرگم تاحالاغذاشوخودش نخورده بستی خامه خودش میخوره ولی غذارونمیخوره بدغذاست بعضی وقتاخوب میخوره بعضی وقتام هییییچی نمیخوره،خسته شدم ازغذادادن به دوتابچه بازبخورن یه چیزی نمیخورن اعصابم بشدت میریزه بهم،تصمیم گرفتم غذاروبذارم زمین خودش گشنش بشه بخوره ولی دلم نمیادازطرفیم عصبی شدم به خاطرکاراش چیکارکنم؟؟؟شماهاچیکارمیکنین؟

برای خوب شدن بچه ام صلوات میفرستی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه چیزی پهن کن زیر دحتر بزگت غذارو بذار جلوش ببین چی میشه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

غذاها رو براش دیزاین کن‌

و خیلی رنگ و لعاب بده

ظرف غذاشو  قاشق چنگال عروسکی بگیر براش

براش غذاهای فینگرفودی درست کن

ک ترغیب بشه خودش دونه دونه برداره بخوره 

قاعدتا غذاهای ابکی و سوپ و..سخته براشون خوردنش 

2738

بچه سه ساله خيلي كوچيكه

چقدر زود دومي رو آوردي

پسر من ٦ سالشه، هنوز خودم بهش غذا ميدم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
دقیقا دختر منم همینطوریه...۲سالونیمه هست..دلم بچه میخواد 🥴 ولی کاراشومیبینم پشیمون میشم،،شوهرم میگه ...

بازباخودته اشتباه منونکن دخترمن بگم یه ثانیه تنهاشون بذارم خدانکنه میکشتش

برای خوب شدن بچه ام صلوات میفرستی؟؟
غذاها رو براش دیزاین کن‌ و خیلی رنگ و لعاب بده  ظرف غذاشو  قاشق چنگال عروسکی بگیر براش ...

من کردم از اینکارا، فقط یکی دو روز براش جذاب بود، و در عین حال بازم به زور می‌خورد

2706