2703
2553
عنوان

میشه بیاین خیلی دلم گرفته😔

165 بازدید | 5 پست

خانوما من امروز وارد ۳۸هفته شدم.

خانوادم ی شهر دیگ هستن .از روز جمعه ای اومدن پیشم موندن.امروز رفتم دکتر گفت هر چیزی امکانش هست برای زایمان چون طبیعی ام باید دردا خودش بیاد.گفت تو ی سونو برات نهم ابان زده یکی پونزدهم اما هرچیزی ممکنه

خانوادم صب برمیگردن شهرشون پسرمم گفتم ببرن(پسرم یکسال و نیمشه)

از صب دیگ تنها میشم😔😔😔

میگن ما میریم دیگ هر لحظ دردت گرفت میاییم

حس میکنم دارم تنها میشم😔😔😔

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ناراحت نباش مامان خانومی به وقتی فکر کن که نینی خوشگلت اومده دنیا و همه کنار همین...

به خاطر کوچولوتم شده ناراحت نباش

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

خانوادت اصل وقتی که باید بمونن دارن میرن؟ 

اصلش این بود از این به بعد بیان

پسرتو کجا میبرن خیلی کوچیکه که

مامانتو با پسرت کنار خودت نگه دار خب 

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خانوادت اصل وقتی که باید بمونن دارن میرن؟  اصلش این بود از این به بعد بیان پسرتو کجا میبرن خی ...

نه شوهرم زیاد اخلاق خوبی نداره😔

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
نمبشه مادرت یا خواهرت بمونه  گناه داره پسرت

خواهرندارم😔