2737
2734

شوهر من خیلی پول خرج خونوادش میکنه پدرو مادرش هردوتا بیمارن ولی حقوق بازنشستگی دارن ما خودمون وضع مالی عالی نداریم چیکار کنم شوهرم پولاشو خرجشون نکنه ؟نگید واسش خرج بتراش که راحت به من میگه ندارم

گناه من سادگی بود .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونايي كه خرج افراطي ميكنن، درست نميشن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

مگه حقوق بازنشستگی چقدره.... خب کمک کنه 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نه شاغلم ولی دلیل نمیشه پول واسه اونا خرج کنه 

عزیزم خب شاید کم میارن واسه خرج و دوا درمون.بعدم اونا کین؟

پدر و مادرن.شاید خودت مادر باشی یا یه روز مادر شی.دلت میخواد بچت کمکت نباشه؟

🍁
2738
عزیزم خب شاید کم میارن واسه خرج و دوا درمون.بعدم اونا کین؟ پدر و مادرن.شاید خودت مادر باشی یا یه رو ...

اگه وضع مالی خودمون خوب بود طوری نبود ولی زمونه بدی شده من خودم میرم کار میکنم تو سرما و گرما تا پس انداز کنیم اونوقت شوهرم اینطوریه

گناه من سادگی بود .
پس زندگی خودمون چی؟ احساسی نباش

یعنی شما بابات لازم داشته باشه کمکی بهش نمیکنی؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اگه وضع مالی خودمون خوب بود طوری نبود ولی زمونه بدی شده من خودم میرم کار میکنم تو سرما و گرما تا پس ...

مطمئن باش خدا ندید نمیگیره این کاره همسرتونو.صد در صد شما هم حاضری واسه پدر و مادرت هرکاری کنی.حتی از نون شبت بزنی

🍁
2706