2737
2734
عنوان

بخاطر خواهرش داد زد سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 38 پست
چرا توهین میکنین چرامیگی عتیقه بعدشم من گیرش نیاوردم لطفا یکم بافرهنگ باشید هرکی خصوصیات خوبو بد دار ...

اوووه پوزش نمی‌دونستم از این حالت راضی ای، من خودم کسی ک بم گیر بده تو همون آشنایی بهمش میزنم

اوووه پوزش نمی‌دونستم از این حالت راضی ای، من خودم کسی ک بم گیر بده تو همون آشنایی بهمش میزنم

اگه کرمانشاهی هستی باید مردای دوروبرتو ک دیدی برات عادی باشه اکثرا همینطورن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا حرکتت بیجا بود لحنت این بوده ک انگار با بچت داری صحبت میکنی شما عصبی شدی اونجور گفتی ای ...

خواهرش دخترم دوسالش شد یباز نگفت دلم واسه بچتون تنگ شده فقط یبار دیدتش بعدعروسیم همش زنگ میزد ایزاد از جهازم میگرفت میخاستم ب شوهرم بفهمونم ک من نارحتم ازخواهرت توام علافم میکنی پای خواهرت

2728
توهم حرصشووون بده مث خودشوون باش ببین نقطه ضعفشون چیه از چی بدشون میاد .... 

هیچ اونا از دوماد بعدی میترسن اخه خواهرم هم خوشگله هم خوش اندام میترسن یکی بیاد رودست شوهرم دعاکن ی همسر خوب واسه خواهرم بیاد

هیچ اونا از دوماد بعدی میترسن اخه خواهرم هم خوشگله هم خوش اندام میترسن یکی بیاد رودست شوهرم دعاکن ی ...

انشالله حتممااا خدااا بهش ی بخت خوب بده خوشبخت بشه ... ولی جدییی میگم بی اهمیت باش ب حرفاشون و رفتاراسون اونوقت میبینی چقدرررر حرص میخورننن

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
هی خواهر اگر اینطور بود ک خوبه خواهرش بخدا دخترم دوسالشه یبار دیدتش!!؟&تااین حد از من بیزاره ولی ...

خدا بدشانس مردم چه شانسایی دارن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2738
خواهرش دخترم دوسالش شد یباز نگفت دلم واسه بچتون تنگ شده فقط یبار دیدتش بعدعروسیم همش زنگ میزد ایزاد ...

خب درست ناراحتی حق داری ولی اینجوری ک بدتر خودت آدم بدِ شدی

ناراحتیتو بهش جوردیگه با سیاست باید میفهموندی 

اونجا جاش نبود ب ضرر خودت تموم شد دیگه