2737
2734
عنوان

دخترم غیبش زده 😰😭😱

15384 بازدید | 395 پست

توی تاپتیک قبلی درمورد اینکه دخترم کم سنه و با ی پسره ۲۱ ساله قرار میزاره و من از این ناراضی ام چون پسره ،پسره خوبی نیست .

و هرچی هم به پسره میفگفتم اون کلی حرف بارم میکرد.

دخترم چتری داره بعد دیروز گفت میخوام چتری هامو یکم کوتاه تر کنم . 

تنهایی رفت ارایشگاه از اونموقع نیموده خونه😰😰😰

استرس شدید دارم 

به شوهرمم گفتم اون به پلیس گزارش داد و اینا 

بعد دوست دخترم بهم پیام داد که دخترت با این پسره تو لایو هستن 

رفتم نگاه لایوشون کردم دیدم خونه پسره هستش و خلی راحت غیر رسمی حرف میزنن.

خلاصه فهمیدم با پسره هستش .

بابای دخترم ادم خیلی خونسردی هستش ولی سر این موضوع عصبی شد 

از صبح امروز هی داریم به پلیس گزارش میدیدم که پسره دخترمو گول زده و دو روزه خونه نیومده.

هنوز خبری ندارن

ولی نشانی خونه پسره رو نمیدونم 

اگه بفهمم کجاست خب شوهرم پدرشو درمیاره 

الان خیلی استرس و دلشوره دارم لطفا درک کنید 

راهنمایی بدید کمکم کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فقط اگر خدایی نکرده آسیبی بهش زده باشه، بخاطر حفظ آبرو و این حرفا نزارین وصلتی صورت بگیره.

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]

خیلی شرایط سختی هست.

شده به زور ازدواجشونو درست کن تا سرشون به سنگ بخوره 

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

چقدر وحشتناك

پليس چي گفت؟؟

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706