2733
2734
دختر گرانبها تاحالا عصبی نشدی ؟ یعنی هیچ وقت پیش نیومده داد بزنید؟ 

چرا همین مدت پیش صدام سر کار کمی بالا رفت ...

خودم را شب شماتت کردم .و خودمو بخشیدم .بعدش تحلیل کردم که چطور باید رفتار جایگزین میکردم و دفعه بعدی همون صحنه دوباره پیش اومد و آرامشمو حفظ کردم ..

من به هم میریزم .گریه هم میکنم .ولی داد نمیکشم .این دادم بعد از فکر کنم ده سال بود 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همین مدت پیش صدام سر کار کمی بالا رفت ... خودم را شب شماتت کردم .و خودمو بخشیدم .بعدش تحلیل کرد ...

منم هم خیلی داد و بیدادی هستم هم خیلی گریه ای هم از سر سادگی ممکن گاهی اوقات توهینی که کنم که خودمم نمی‌دونستم توهین حساب میشه ، فکرکنم بخاطر همین همه رو از خودم فراری میدم 🤭😁

حالمون خوب میشه یه روز ، ولی ممکنه اون روز من نباشم ، اگه تو بودی جای من ، بلند بلند بخند از ته دل
2728
منم هم خیلی داد و بیدادی هستم هم خیلی گریه ای هم از سر سادگی ممکن گاهی اوقات توهینی که کنم که خودمم ...

مثل سابق من هستین ...

من که درست شدم .شما هم میتونی کنترل کنی اگه تلاش کنی 👌❤️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خانم هستم ... شوهرم میگفت زنانگیت خیلی زیاده ... آرامش صحبت کردنت خیلی نظرمو جلب کرد و ... این دو ...

سلام من خیلی مطالبتون رو میخونم ...خیلی خیلی اموزنده س چقدر خوشحال شدم که اینجا نظر دادین 

2738
سلام من خیلی مطالبتون رو میخونم ...خیلی خیلی اموزنده س چقدر خوشحال شدم که اینجا نظر دادین

ای جان🙏❤

دختر گرانبها 

میشه چند تا سوال ازتون بپرسم ....‌من تاپیکهاتون رو خیلی جالب و اموزنده میدیدم ....متوجه میشدم چقدر بی ریا و خالصانه مینوشتین ...نوشته هاتون واقعی و قابل درک بود واسم ....مثل بقیه تاپیکها خیالپردازانه نبود ...میخواستم اگه اجازه بدی راجع به یه تجربه مشابهی که داشتیم ازتون مشورت بگیرم 

دختر گرانبها  میشه چند تا سوال ازتون بپرسم ....‌من تاپیکهاتون رو خیلی جالب و اموزنده میدیدم .. ...

خواهش میکنم جوابمو بدین ......زندگیم به زندگی شما شباهتهای زیادی داره ...و شما رو خانوم عاقل و موجهی میدونم ....

دختر گرانبها  میشه چند تا سوال ازتون بپرسم ....‌من تاپیکهاتون رو خیلی جالب و اموزنده میدیدم .. ...

@دختر_گرانبها   عزیزم با شما کار دارن

استارتر باید تگشون کنین یا ریپلای کنین که ببینن

مثل چشمای خسته ی لبریز...
2706