2733
2739
عنوان

از صبح تا الان بیست تا فلفل سبز تند خوردم چیزیم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 40 پست
نخور من یادمه بعد از کنکورم اینکارو کردم ترشی فلفل سبز تند می‌خوردم تند تند بعد از یک هفته صدام شد ع ...

😭😭😭😭

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروفایلت😂🤣

😀😁

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728
امروز تمرین بوده فردا مسابقست😐 چرا اینقدر خوردی😮😅

اره واقعا ن دیروز تمرین بود امروز مسابقه

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍
نخور من یادمه بعد از کنکورم اینکارو کردم ترشی فلفل سبز تند می‌خوردم تند تند بعد از یک هفته صدام شد ع ...

من الان احساس مرگ دارم

انگار من نبودم وقتی فهمیدم ک کار از کار گذشته بود

نوش جون😂دفعه بعد قبل اینکه شروع کنی جیره بندی کن

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2738