2726
عنوان

سلام دادگاه به شوهرم اجازه ازدواج مجدد داده و اون‌میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 6726 بازدید | 133 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا تازه ازم شکایت کرده به جرم توهین و فحش و ناسزا و این چرت و پرتا

الکی الکی زندگیت خراب شد حیف بشه،خدا از باعث وبانیش نگذره،مادرشوهر پدرشوهرت نیومدن دنبالت؟واسطه نفرستاده برگردی 

2728
منم میخواست ناشزم کنه با حرف زدن راضیش کردم ب جز طلاهام و ۶۰ ملیون پول مهریمو بخشیدم حق طلاق گرفتم ا ...

حالم داره بهم میخوره 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

دختر خاله بابای من بنده خدا اینطوری مثل شما شده بود. شوهرش از دادگاه اجازه ازدواج گرفت و ۲ تا هم از اون زن بچه دار شد. حدود ۶ سال معطلش کرد و زجرش داد عوضی. آخرش دیگه طلاق داد. ولی این بنده خدا کلا مشکل اعصاب پیدا کرد. از ۲ کامیون جهازش اندازه یه نیسان به زور تونست جهازش پس بگیره. همش مادرشوهرش و زن جدیده برداشته بودن

منم شوهرم برام عدم تمکین زده

غلط کرده وکیل بگیر از هزارتومن حق خودت و دخترت برنگرد پوزشو بکش رو زمین تا یاد بگیره کسیو بازی نده بعدم دخترت بزرگ بشه خرج داره فکر الانشو نکن تمام خرج دخترت وظیفشه بده

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰
دختر خاله بابای من بنده خدا اینطوری مثل شما شده بود. شوهرش از دادگاه اجازه ازدواج گرفت و ۲ تا هم از ...

خدایا تف تو صورت اون حرام   زاده ها .که جهازش هم خوردن

اونموقع که تو زنش میشدی خودتو بابات ندیدین بی پوله و استقلال مالی نداره بنظرم از اول اشتباه کردین یه ...

والا مثل سگ هر روز التماس میکردن پدرش از بزرگای فامیل بود ادم تا وصلت کنه نمیفهمه  

اگه برم‌کار پشت پدرم حرف در میارن که پدرش خرجش و نمیده

ای بابا تو چقد دیگرون برات مهمن.تو استقلالت رو فدای حرف مردم میکنی.حرف مردم یعنی حرف مفت.موندن شما منزل پدرت خیلی بدتر از حرف مردم واسه کارکردن شماست.سعی کن استقلال داشته باشی و روپای خودت بایستی.مگه تا کی پدرت باید خرجتو بده.بعدش مجبور میشی تن به یه ازدواج اشتباه دیگه بدلیل هزینه هات بدی

2706