2733
2734
عنوان

~کنکور تجربی~

| مشاهده متن کامل بحث + 2345 بازدید | 69 پست
هزینش ۵۰۰ بود  گفتم نداریم و فلان شد ۳۰۰  گفتمش باز نداریم 😂😂 گف دو نفر شین کمتر میگیرم ...

من هزینه ازمونای گاجم و مشاوره هام رو هم هر 3 ماه میشه 2 و نیم.. قیمت مشاور تو خوبه ب نظرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وضعیتم مثل شما خوب نیست  😊😊مجبورم مراعات کنم..

خاهر منم کمی از تو ندارم.. و الانم مامان بابام اینجوری به قضیه نگاه میکنن ک اگه الان هزینه کنکورمو جور نکنن سال آینده چن برابرشو باید واسه دانشگاه آزادم بدن.. ಥ‿ಥ⁩

2728
ب نظرم بهترین زمان برای حرفه ای خوندن تابستون قبل از ورود به پایه دوازدهمه ولی استارت بعداز اون هم د ...

همه حرفاتون عالی بود فقط چطور روزی  چهار صد تا تست بزنیم اخه مثلا من برای هر درس دو ساعت میذارم یک ساعت میخونم یک ساعت تست میزنم مثلا نمیشه تو یک ساعت صد تا تست  زد که من روزی چهارتا درس رو میخونم

2738
همه حرفاتون عالی بود فقط چطور روزی  چهار صد تا تست بزنیم اخه مثلا من برای هر درس دو ساعت میذارم ...

خوشحالم که براتون مفید بود⁦💙

ببین عزیزم تعداد تست و تایمی که به خوندن و تست زدن اختصاص میدی بستگی به این داره که چه پایه ای باشی

اینکه گفتم با ۴۰۰tشروع کنید مبنارو بر ابن گرفتم که شما الان پایه دوازدهمی و قبلا دهم یا یازدهم رو مقداری خوندی و درس نامه برات تازگی نداره در نتیجه یکساعت وقت گذاشتن روی خوندن درس خیلی زیاده و شما باید ۷۰درصد تایم رو برای درسی که قبلا خوندین به تست اختصاص بدین و ۳۰درصدش رو به خوندن درسنامه،کتاب یا خلاصه نویسیتون

دوستان پیوسته بخونین اگه قراره یه روز دوازده ساعت درس بخونین فرداش چهار ساعت روزی هفت ساعت بخونین ولی هر روز همون هفت ساعت یا بیشتر تستم همین

زیادم خودتون رو درگیر ساعت خوندن و تعداد تست نکنین اینا چیزایی که برای هر نفر متفاوته 

یه چیز دیگه نه درسی رو حذف کنین حتی یه مبحث  نه برای درسی درصد تایید کنین کنکور خیلی بی برنامس🤍همگی موفق باشین

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
من پرستاری قبول شدم چه چیزی میخوای بدونی دقیق بپرس بگم بهت

رتبه‌ات چند شد؟و کدوم شهر ممنون میشم اگه جواب بدی

سپاس یزدان دختری ایرانی‌ام! از نژاد و تیره ساسانی‌ام...به کوروش!به آرش قسم!به تخت جمشید قسم...یگانه پرستم،اهورایی‌ام...ز بد گویی های جهان،عاری‌ام...به کردار به پندار نیکومندم!شاه ایران،دختر کوروش منم
2706