2204
2217
عنوان

سینمایی در حد غششش

79 بازدید | 11 پست

بچه ها هرکی سینمایی میشناسه ک بشدت خنده دار باشه معرفی کنید من خودم ک چشم و گوش بسته رو خیلی دوس داشتم و خندیدم مخصوصا با بازی بهرام افشاری😂😂

شمام معرفی کنیددد

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2240

یه فیلمی هست اسمش the hustle 

نمیگم درحد غش ولی خیلی خیلی قشنگه و کمدی 

❤#برابری ... جوانه میزنم به روی زخم بر تنم / فقط به حکم بودنم / که من زنم زنم زنم / چو همصدا شویم و پای به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم / جهان دیگری بسازیم از برابری / به همدلی و خواهری / جهانِ شاد و بهتری ..❤       آدم بودن عبارت قشنگیه چون فرقی بین زن و مرد نمیذاره قلب و مغز آدما جنسیت نداره 📚جنس ضعیف اثر اوریانا فالاچی      دوست عزیزم دوست داشتم چندتا نکته رو بهت بگم : توی یه خیانت هر دو طرف مقصرن هم خانوم هم آقا دلیل نمیشه شما فقط یک طرف رو بچسبید مثلا بگید اگه زنا کاری نکنن مردا نمیرن سمتشون اینو بگم اگه مردا هم کاری نکنن زنا نمیرن سمتشون ۲- وقتی یه بچه از یه مادر با یه قوم و گویش و یه پدر با یه قوم و گویش دیگه به دنیا میاد اون بچه دو رگه ست اینطور نیست که رگ و ریشه ش فقط متعلق به پدرش باشه خود شماها مادر هستید آیا تو مراحل پزشکی همه چیزِ بچه از سمت پدره که خاندانشم فقط پدر باشن؟؟ *دیگه خسته شدم انقدر تو تاپیکای مربوط به معلما بحث کردم واقعا اعصاب خردیه با این همه آدم بی منطق صحبت کنم که هیچگونه درکی از معلمی ندارن و تنها حرفشون اینه که معلما میخورن و میخوابن با تموم احترام و عشقی که به تموم دوستای نی نی سایتیم دارم برام مهم نیست که چقدر آدم عزیزی هستید هم اگه بتونم بحث میکنم و اول از همه هم گزارش میزنم فقط قبلش شما برید یه مطالعه ای بکنید انقدر به معلم ها نپرید*
2238