2726

آیا آقایی که دوران عقد طلاق گرفته می‌تونه شناسنامه خودش رو عوض بکنه که اسم خانمش دیگه نباشه ؟؟

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره اگه نامه سلامت از بکارت ببره 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

اگه رابطه نداشته باشن آره میشه 

البته دختر خانوم میرن پزشک قانونی بررسی میکنه که آیا باکره هست یا نه اونوقت به هردو نامه میدن جهت تعویض شناسنامه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
اصولا و قانونا نه. باید تا ازدواج بعدی صبر کنه ولی اگه آشنا داشته باشی همه کار میشه

تا ازدواج بعدی میشه شناسنامه رو عوض یکنع؟

اگه رابطه نداشته باشن آره میشه  البته دختر خانوم میرن پزشک قانونی بررسی میکنه که آیا باکره هست ...

برای آقا هم عوض میکنن؟؟

2706