2726

بچه ها شما چ برندای ارایشی یا چ‌چیزهای یا حتی بوتاکس کراتین هرچیزی استفاده کردین راضی بودید یاناراضی بودید بیاین باهم اشتراک بزاریم از تجربه هم استفاده کنیم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خیلی تنها خط چشمی ک هم بصرفه هس هم راضی هم پاریس هس

من الان برای عقدم سنگی گرفتن بد نیست ولی هر چی باشه یذره دنگ‌وفنگ‌داره

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است

[Qاین مدل ریمل تنها ب مژهام ساخت مژهام هم کوتاه هم کم پشت این از بقیه ریملا ارزونتر بود ولی بیشتر از همه راضی بودم.دقیقا سرش باید اینطوری باشه تا مژه بلند کنه ریز مژه هم داره

باورتون میشه من اصلا هیچی در این موردا نمیدونم .یه خانمه اینجا مارک بیو اکوا معرفی کردن خیلی راضی بو ...

آره چرا نشه نمونش من خودم تا دوسال گذشته از دو سال پیش تازه راه افتادم

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است
باورتون میشه من اصلا هیچی در این موردا نمیدونم .یه خانمه اینجا مارک بیو اکوا معرفی کردن خیلی راضی بو ...

من ک اصلا سایتی سفارش نمیدم اونم ارایشی چون باید ب پوست و چشمات و مزها و همه جوره بهت بیاد غیر حضوری سفارش ندبن تا چیزی نشناختین

من الان برای عقدم سنگی گرفتن بد نیست ولی هر چی باشه یذره دنگ‌وفنگ‌داره

بابا این موی هس راحت چیز دنگ فنگ دار بردار من با سی و اندی سال ب این نتیجه رسیدم ک خیلی از وسایل ارایشی فقط الکی توبازار با جعبه های خوشگل میاد ولی اصلا قدیمیا باز میگیم بهتره.من ارزونا ک میگرفتم باورتون نمیشه بیشتر کارای برام داشت تا گرونترا براساس تجربه میگم باید ببینی کدوم برات استفاده بیشتر داره فقط ظاهرش شیک میکنن اشغال میدن

آره چرا نشه نمونش من خودم تا دوسال گذشته از دو سال پیش تازه راه افتادم

من از دوران مدرسه ارایش داشتم خخخ ولی ارایشم حرفه ای نبود

[Qاین مدل ریمل تنها ب مژهام ساخت مژهام هم کوتاه هم کم پشت این از بقیه ریملا ارزونتر بود ولی بیشتر از ...

ایول اسی جون خیلی میخواستم ببینم چجوریش بلند میکنه‌

مال خودمم الان عکس میدم

میچسبه برای من

ایول اسی جون خیلی میخواستم ببینم چجوریش بلند میکنه‌ مال خودمم الان عکس میدم

شاید مژه شما تاثیر از این خوب باشه این مدلی چن بار گرفتم تعریف دادن گول خوردم.اخه اصلا تاثبری رو مژهام نداشت مگر صورتیه اخه من مژهام کم حجم و کوتاهه

2706