2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بابام مکانیکه 

بعد از چند سال کار خوشبختانه تونسته یه کارگاه بزرگ راه بندازه که ۶ تا کارگر داره و خودش دیگه نیازی نیس زیاد کار کنه 

در آمدشم ماهیانه حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیونه 

حالا شغل آزاده ممکنه یوقتاییم بیشتر از ۲۰ میلیون بشه ولی خب گاهی اوقات که خیلی کم پیش میاد ممکنه درآمدش ۱۰ یا ۱۲ میلیون بشه 

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘

شوهر خواهر همسرم مکانیکه البته تو یکی از نمایندگی های خودرو..‌.درآمدش عالیه،خیلی خوب در میاره البته بگم شغل سختیه انصافا

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2738