2726
عنوان

این کار درسته بنظرتون؟؟

82 بازدید | 9 پست

بچه ها من یکی از دوستام دوره میکآپ رفت،بعد الان تو یکی از آرایشگاهای معروف شهرمون حالت کارآموزی میکاپ کار میکنه.

بهش گفتم برا خودم یه سری قلق یاد بده،گفت برم باهاش ارایشگاه خودشون،آرایشم کنه اون خانومه مسئول آرایشگاهشونم ببینه کارشو رو من(یجورایی مدل)همینکه همزمان گفت جلو آیینه همه رو بهت میگم

نظرتون؟🤔

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

بگه ک عالیه 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگه ک عالیه 

اصلا برا همین بش گفتم

گفت میگم بهت همه رو جلد آیینه...تیکه تیکه عکسم بگیر از خودت ک یادت بمونه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

چقدر مهربوونه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖