2733
2734
عنوان

اه چرا بعضیا به نظافت بچه هاشون نمیرسن؟اعصابم خرد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 65 پست
خاک توسرشون خدایی خدایی وقتی بچه مرتب وتمیزه آدم انرژی مثبت میگیره

دقیقامن هم خودم هم شوهرم به بچه اینقدر حساسیم باید تمیز ومرتب باشع پسرم دیکع یاد گرفته عادت کرده دستش رو بعد غذا حتما بشوره بچع رو هم بیینه دستش یا صورتش کثیفع چنتشش میشه بهش میگه

فدا سرت فردا با حوصله بشین تمیز کن😍

باید بزرگارو بدم قالیشویی 

کوچیکارو خودم بشورم

خیلی سخته آخه حیاط اینام ندارم بندازم خشک بشن

اه 

عجب بلایی سرم اومد

اگه خونه هاشون نجس نبود یه جوری کنار میومدم ولی ...هییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی من اینجور موقع ها تمیز میکنم مرتب سعی میکنم بیخیال شم ولی خدایی حس بدیه

من زایمان کرده بودم روره اول خونه رو قبلش مثل دسته ی گل تمبز کرده بودم همه جا معلوم بود دیگه تمیزع بعد که چندتا بچه اومد مامانش هم زباد مهم نیست نظافت بچع دستشویی میرفتن هرکجا دست میزدن انگار بهم ی تیر میزدم وقتی رفتن با این حالم پاشدم همه جارو تمیز کردم ایتقده استرس بهم وارد شد

اسی اینا که فقط کف پاهاشون کثیفه من چی بگم طرف بچه اش میخواد بره کلاس اول هنوز دستشویی رفتن بلد نیست ...

واااای وااای اینا بچشون یکی دو سالگی خودشون میرن دسشویی حالا تجسم کن باااا چه وضع و اوضاااعییی

خودشونم افتخار میکنن میگت بچه ی ما زرنگه خودش میره کارشو میکنه

هر وقت از اونجاها برمیگردم پاهامو میشورم 

2728

اگه پاهاشون خیس نبوده نجسی رو به فرشای شما انتقال ندادن.منم حساسم از این به بعد اون بچه ها حتی اگه با مادرشون اومدن خونت خجالت نکش ببرشون دست وپا وصورتشون رو بشور تا که خودت اذیت نشی شایدم یکم مادرشون خجالت کشید.

2738

خیلی بعضیا چندشن 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
سخت نگير بچه هستن پسر منم بيشتر وقتا كف پاش كثيفه حتي اگه پشت سرهم بشورم باز ميره اين ور و اون ور كث ...

اره دقیقا

پسر منم ۲سالشه میبرمش حموم اگه بعدش جوراب نپوشم براش

انقد بدونه دمپایی تو حیاط راه میره

۲ساعت دیگه میگی محاله این بچه بدونه حموم چیه🤪🤪🤪

تازه من حیاطم مث خونه همیشه شسته و جارو کردس باز این وضعمونه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
برای اینکه با چشم خودم دیدم نجسی و پاکی رعایت نمیکنن ماماناشون

بازم دلیل نمیشه بگی خونه م نجسه

این حکم شرعیشه البته

خونه ت پاکه، چیز پاک پاکه مادامی که با چشمت ببینی نجاست بهش منتقل شد، و الا اینجوری که من یقین دارم فلانی رعایت نمیکنه خونه نجس محسوب نمیشه 

اما اینکه دلت نیست و احساس راحتی نداری یه حرف دیگه ست 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
سخت نگير بچه هستن پسر منم بيشتر وقتا كف پاش كثيفه حتي اگه پشت سرهم بشورم باز ميره اين ور و اون ور كث ...

درسته ولی پسرت تو خونه خودشه 

شما اگه بچت رو بخوای بسپاری به کسی باید اول تمیزش کنی نکه با پا و لباس کثیف ببری

اسی هم میگه نظافت دسشویی هم زیر صفره

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706