2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیرت کم نیس گشنه بمونه 

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   

دختر منم هشت ماهشه،همینجوریه الان دوماهه شبا تا صبح انگار ساعت گذاشته هر نیم ساعت گریه میکنه.منم دیروز بردم دکتر گفت احتمالا رفلاکسه،دارو داد،بعد گفت بچه تا گریه کرد سریع نرو سمتش،بعضی بچه ها مدلشون اینجوریه گریه میکنن بعد میخوابن خود ب خود.گفت دو سه دیقه نرو سراغش خودش میخوابه،اگر دیدی چشاشو باز کرد بغل کن دوباره بخوابون

2738
عزیزم بچه ها همینن دیگه این سختی هام داره ولی اگه کلا خیلی زیاد بلندمیشه شاید شیرت کمه سیرنمیشه

وای مدام بیدار میشه تو روز هم کم می خوره 

نمی دونم

دختر منم هشت ماهشه،همینجوریه الان دوماهه شبا تا صبح انگار ساعت گذاشته هر نیم ساعت گریه میکنه.منم دیر ...

منم فکر می کنم همینه 

استقلال تو خواب رو یاد نگرفته

والا مال من دو سال و نیمه نصف شب شیر میخواد.

رفلاکس داره دیگه باید تحمل کنی.

من صبح ها میشستم گریه میکردم‌

رفتم خونه مامانم شیفتی شب مال من بود صبح مال زن داداشم و مامانم تا من بخوابم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
وای مدام بیدار میشه تو روز هم کم می خوره  نمی دونم

ریفلاکس داره. ولی احتمالا در کنار ریفلاکس، مشکل دیگه هم هست.

پسر من ریفلاکسیه هر موقع قرار بود دندون در بیاره، ده روز یه ماه حتی، اینطوری شب ها هررررر نیم ساعت بیدار می‌شد.

الان ۱۵ ماهشه دوباره سه چهار شب اینطوری کرد، چند روز بعد دیدم دوتا دیگه دندون داره درمیاد

2706