2726

پدرم از صبح رفت بیرون و چون بامامانم قهرن باهم چیزی نگفت وقتی زنگ زدم چون دیر کرد گفت پیش مادربزرگمه و تاالانم نیومده

مامانمم باز از دستش عصباین که بود عصبی تر شد ک جرا خبر نداده

البته اینم بگم بابام بخاطر کارش ماموریت میره و چند وقتی دوره ازمون واسه همین وقتی نساد بیشتر اوقات تنهایی هم میره پیش مادربزگم سر میزنه و بعدش که میاد میگه کجا بوده

بنطرتون وقتی بیاد دعوا میشهه..🤪😶😶

رفت رفت دیگه وا بدین دیگه دعوارو بزرگ نکنین

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

شک نکن دعوا تو شاخشه🤣🤣

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به مامانت بگو اسیری گرفته پدرتون رو؟

رفته که رفته مرد گنده باید اجازه بگیره از خانواده ش؟

چرا ما ادمها فکر میکنیم  قتی ازدواج میکنیم باید زن یا شوهرمون برای کارهای شخصی و چیزیکه به خودشون مربوطه از ما اجازه بگیرن؟

کی میخوایم عوض بشیم پس؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
به مامانت بگو اسیری گرفته پدرتون رو؟ رفته که رفته مرد گنده باید اجازه بگیره از خانواده ش؟ چرا ما ا ...

وقتی برای ناهار یه همسر میره بیرون درحالی که قبلش به خانواده نگفته و خبر نداده که میاد خانواده حق دارن نگران شن

رفتن بیرون و مستقل بودن درعین حال متهل بودن بد نیست و عالهی

اما خب خانواده نباید چیزیو مخفی کنن و حداقل از کاری که میکنن به بقیه بگن که نگران نشن 

2706