2737
2734
عنوان

واسه هر عروسی که میرین فامیلای درجه یک چند خرجتون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 116 پست

والا درجه یک اگه باشه لباس شب اول تقریبا۷۰۰ ۸۰۰ تومن...لباس شب دوم ۱.نیم...ارایشگاه۵۰۰...رنگ موخشگل۱تومن...لوازم ارایشی۵۰۰...کفش پاشنه دارمناسب باشه۳۵۰...یه مانتو شلوار وشال مجلسی مناسب۱ونیم...پول کادو عروسی مثلا ۱تومن...یه عالمه شاباش...حالا لباسای شوهر و بچه هم برا دو شب بش اضافه میشه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حنابندون لباس معمولی برداشتم ارایشگاهم نرفتم فقط شب عروسی ارایشگاه رفتم

ما حنا بندون نداریم 

فقط یه شبع 

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن
2728
والا درجه یک اگه باشه لباس شب اول تقریبا۷۰۰ ۸۰۰ تومن...لباس شب دوم ۱.نیم...ارایشگاه۵۰۰...رنگ موخشگل۱ ...

وقتی ارایشگاه میره لوازم ارایش میخاد چیکار

جشنم اگ تو تالاره مانتو شلوار و مگ کسی میبینه

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2738
رو چه حساب میگی دو میلیون؟ شهرستان هستین؟ و اینکه تو اینجا کاریم کردی؟ لباس گرفتی؟ اکسسوری؟هدیه؟ ک ...

نه عزیزم فقط پول لباس و ارایشگاه کع از. همین الان حساب کردم و نوبت زدم شد دو تومن اپلاسیون و اینا هم نرفتم

کفش و اینا هم از عروسی خودم دارم 

میشه واسه سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین ،ایشالله سالم دنیا بیاد 🥰😘😘🙏🙏🙏😷خدایا تنها امیدم تویی ،ناامیدم نکن
خوش بحالت ۲تومن من اگر خواهرم عروسی داشته باشه فک نکنم کمتر از ۱۰تومن بشه😪😪

واااا مگه میخوای چه کنی 

عید عروسی دخترخاله ام بود کلا فکر کنم ۹۰۰ تومن خرج همه چیزم شد باهمدیگه

چه خووب 

نه عزیزم فقط پول لباس و ارایشگاه کع از. همین الان حساب کردم و نوبت زدم شد دو تومن اپلاسیون و اینا هم ...

ایشالا لباس خوب گیرت بیاد

لباس خیلی بد شده

بسیار زشت و بنجل و بسیار گرون

یعنی هپه لباسای تو کمدت بهترن

ولی چاره نیست

ایشالا پیدا کنی

وای عروسی برادرشوهرمه و خودم و سه تا دخترام نمیدونم چقدخرجمون دربیاد فک کنم کلی میشه🤔🤔☹☹☹

وای من خودم تنهایی این شده 

شما یه ده تومنی میشه خرجتون 

همه چی گرون شده 

نه نرفتم خواهر ندارم برادرم مجرده؛برادر شوهرم یکی مجرده یکی قبل من عروسی کرده خواهر شوهرمم یکی قبل م ...

اخی عزیزوم 

2706