2703
2553
تورم غدد لنفاوی داشتم سه هفته پیش ک تست دادم با تب و لرز ک دکتر شک ب عفونت بوسه کرد و یه هفته بعد هم ...

نگران نباش گلم

شما مشکلی نداری

مشکل شما عفونت یا التهاب بالا دارین که حدود یه ماه باید انتی بیوتیک قوی مصرف کنید همین

در پناه خدای مهربان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه هفته پیش یهو لرز کردم و تب و غدد لنفاوی بناگوشم التهاب شدید کرد ک کل صورتو گردنمم ورم کرده بود ...

عریزم گلبول های سفید ب خاطر مریضیت رفته بالا نگران نباش...من باردارم دادم ۱۷ هزار بود ولی دکتر گفت طبیعیه 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2720
ممنونم گلم راستی شما بهتر شدین

شکر عزیزم..خوبم منم پیاده روی و رژیم رو شروع کردم...یکم واس بالا بودن ب ۱۲ دکتر دوباره ماه بعد ازمایش نوشتن و تری گلیسیرید و ویتامین همون چیزایی ک شما گفتین بود ..یکی دوماهم است پریودم عقب میوفته البته درد دارم قبلش خیلی ولی نمیشم 

میشه بهش بگی جواب بده

عزیزم مشکل خاصی نداری

شما حداقل باید یه ماه انتی بیوتیک مصرف کنی همین

مشکل خاصی نداری

التهاب بالا یا عفونت داری که ظرف یه ماه با خوردن انتی بیوتیک مشکلتون حل میشه و به حالت نرمال باز میگرده

یه سرماخوردگی ساده هم میتونه علتش باشه

ولی علت واقعیش تب هس بخصوص تب بالا . تبی که بگیره و یه ساعت دو ساعت بعد خوب بشه و این ادامه دار باشه.

نگران نباش

شرمنده به خدا من بیشتر شبها در حدود دوساعت میرم پیاده روی . همین الان پیامتونو دیدم

در پناه خدا

شکر عزیزم..خوبم منم پیاده روی و رژیم رو شروع کردم...یکم واس بالا بودن ب ۱۲ دکتر دوباره ماه بعد ازمای ...

ان شا ا...بهتر میشی

نگران نباش خوب میشی 

ولی حتما حتماحتما برو پیاده روی چون چربی شما بالا بود اگر رعایت نکنی خدای نکرده دیابت میگیرید

من هرشب (اکثر شبها که بیکار باشم) دو ساعت میرم پیاده روی.

ان شا ا....به زودی زود سلامتی کامل خود را بدست اوری الهی امین

در پناه خدا

عریزم گلبول های سفید ب خاطر مریضیت رفته بالا نگران نباش...من باردارم دادم ۱۷ هزار بود ولی دکتر گفت ط ...

بله وایت ۱۷ هزار توی بارداری طبیعیه ولی برای آدم عادی طبیعی نیست 

بدی بارداری همینه رنج طبیعیش توی همه چی متفاوته از هورمون های تیروئیدی بگیر تا قندخون و ترتیب اولویت داروها

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2714
عریزم گلبول های سفید ب خاطر مریضیت رفته بالا نگران نباش...من باردارم دادم ۱۷ هزار بود ولی دکتر گفت ط ...

من مریضیم خوب شده خب

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
نگران نباش گلم شما مشکلی نداری مشکل شما عفونت یا التهاب بالا دارین که حدود یه ماه باید انتی بیوتیک ...

اون مریضیم خوب شد.. الانم علت تکرار مجدد ازمایشم نگرانی دکترم بابت لنوفسیت خونم بود

اون مریضیم خوب شد.. الانم علت تکرار مجدد ازمایشم نگرانی دکترم بابت لنوفسیت خونم بود

عزیز دلم نگران نباش

میشه ازمایش قبلیتو برام بفرستی

سوال بعد هم اینه  دکتر دقیق از شما چی خاسته

ببینم نمیخاد فکرتو مشغول کنی

ازمایشتو بفرس هر سوالی هم داری بفرس من فردا صبح تو بیمارستان به دکتر خودمون نشون میدم

و از همونجا بهت پیام میدم خوبه

تا خیال شما هم راحت بشه

عزیز دلم نگران نباش میشه ازمایش قبلیتو برام بفرستی سوال بعد هم اینه  دکتر دقیق از شما چی خاست ...

دست گلتون درد نکنه میفرستم تا یه ساعت دیگه گلم

2706