2737
2734

بچه ها من خواهرم راهش دوره و برای خاستگاری نمیتونه باد و دوتا برادر دارم.بنظرتون روز خاستگاری کی باید پذیرایی کنه?

مامانم?

داداشم?

یا خودم?

چای که من میارم,اما مثلا میوه و پیش دستی و شکلات و کلا پذیرایی رو کی انجام بده?

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

منظورم "بیایید "بگید بود

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چایی ک اصل کاره اون بیاره بعد تو پشت سرش باش شیرینی تعارف کن ولی حواست باشه به پر و پاچش نپیچی گیجش ...

کی بیاره

خاستگاریه منه

هیچ اجباری نیست الآن که زمان قدیم نیست از روی رنگ چایی عروس رو انتخاب کنن 

من خودم چون یه مقدار استرس داشتم فقط شیرینی بردم 

بقیه شو مامان و داداشم انجام دادن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706