2726
افزایش رزق و روزی بیشتر از دعا به تلاش نیاز داره از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت

حرکت میکنی وولی کارمون هیچ پیش نمیره عین یه طلسم 😐

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شمانماز میخونین یاچله بدون نمازهم میشه

وضو مهمه  ونمازهم بی تاثیر نیست 

هر روز ۱ بار  سوره واقعه را بخون وپریود هم شدی  صبر کن وادامه ی سوره های واقعه رو بعد از پریودی بخون  وبعد از هربار خواندن سوره واقعه دعا کن ب زبون خودت هرچیزی رو که ازخدا میخوای بگو 

وضو مهمه  ونمازهم بی تاثیر نیست  هر روز ۱ بار  سوره واقعه را بخون وپریود هم شدی &nbs ...

مگه نمیگی چله پس ینی پشت سرهم چطور توپریودی نخونم 

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)

درستش اینه  اونم همین روشو میگفت  من که با این روش کاملا نتیجه گرفتم وشک ندارم اگه همین روشو پیش بری خودت کف میکنی ومعجزه خدا رو میبینی 

تو پریودی مشکلی نداره بخونی...

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
میخونم مدتیه هر روز دیگه کم آوردم 😔

عزیزم ناامید نشو،درست میشه همه چی😘

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
حرکت میکنی وولی کارمون هیچ پیش نمیره عین یه طلسم 😐

والا من که قبول ندارم این ذکر و چله و فلان رو برای اینکه مشکل رو حل کنه بلکه برای آرامش دل آدم تاثیر داره ولی بازم هرجور صلاح میدونید 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
درستش اینه  اونم همین روشو میگفت  من که با این روش کاملا نتیجه گرفتم وشک ندارم اگه همین رو ...

دوس دارم انجام بدم ولی بخاطر نماز میترسم ب حاجتم نرسم چون واسه نماز اراده ندارم ی گاه میخونم پریود میشم ولش میکنم دوباره

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)
تو پریودی مشکلی نداره بخونی...

ممنون ک گفتی❤

یعنی شوهرت رفت سر کار 

آره  چند ماه  بیکار بود چقدر اذیت بودیم  

۲۵ سوره که رسیدم نتیجشو دیدم 

اتفاقا دوستم هم ازبی پولی همسرش میخواست جدا بشه وب اسرار من همین روش رو امتحان کرد ووضعشون خیلی خوب شد خداروشکر وجدا نشدن 

اگه امتحان کنی درک میکنی چی میگم شاید الان اگه این متنو بخونی فکر کنی یک تبلیغه  اما امتحان کن مطمعنم نتیجه میده 

دعا و سوره نمیخاد بخونی.برو تو گوگل پلی یه برنامه هس معجزه سپاسگزاری . اونو نصب کن . بعو ۲۸ روز تمری ...

نرم افزاراش زیادن کدوم نصب کنم..

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2706