2410
2553

لایک کن منم

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فقط چله واقعه  یکی همش میگفت  تو نی نی سایت  من اجرا کردم  واقعا جواب داد  ...

جدی

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)

چرا جملات عربی میگین ک معنیشو نمیفهمیمن و از ته دلتون هم نیس. بجاش مثل یه رفیق با خدا حرف بزنید 

بگید خدایا من بخاطر تو همه کسای ک بهم بدی کردن میبخشم . خودمو بخاطر تمام اشتباهام میبخشم . تو هم منو ببخش و منو غرق نعماتت کن . این یه مثال بود 

شما هرجور دلتون میکشه با خدا حرف بزتید 

2714
دعا و سوره نمیخاد بخونی.برو تو گوگل پلی یه برنامه هس معجزه سپاسگزاری . اونو نصب کن . بعو ۲۸ روز تمری ...

شما نتیجه گرفتین

افزایش رزق و روزی بیشتر از دعا به تلاش نیاز داره از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
شوهرم بیکار بود  بدهکار بودیم یکی پارسال همش میگفت چله واقعه  بخونین همون روششو انجام دادم ...

شمانماز میخونین یاچله بدون نمازهم میشه

2706