2137
2106

لایک کن منم

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

فقط چله واقعه  یکی همش میگفت  تو نی نی سایت  من اجرا کردم  واقعا جواب داد  ...

جدی

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)
2166

چرا جملات عربی میگین ک معنیشو نمیفهمیمن و از ته دلتون هم نیس. بجاش مثل یه رفیق با خدا حرف بزنید 

بگید خدایا من بخاطر تو همه کسای ک بهم بدی کردن میبخشم . خودمو بخاطر تمام اشتباهام میبخشم . تو هم منو ببخش و منو غرق نعماتت کن . این یه مثال بود 

شما هرجور دلتون میکشه با خدا حرف بزتید 

دعا و سوره نمیخاد بخونی.برو تو گوگل پلی یه برنامه هس معجزه سپاسگزاری . اونو نصب کن . بعو ۲۸ روز تمری ...

شما نتیجه گرفتین

2050

افزایش رزق و روزی بیشتر از دعا به تلاش نیاز داره از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
شوهرم بیکار بود  بدهکار بودیم یکی پارسال همش میگفت چله واقعه  بخونین همون روششو انجام دادم ...

شمانماز میخونین یاچله بدون نمازهم میشه

2183
شمانماز میخونین یاچله بدون نمازهم میشه

وضو مهمه  ونمازهم بی تاثیر نیست 

هر روز ۱ بار  سوره واقعه را بخون وپریود هم شدی  صبر کن وادامه ی سوره های واقعه رو بعد از پریودی بخون  وبعد از هربار خواندن سوره واقعه دعا کن ب زبون خودت هرچیزی رو که ازخدا میخوای بگو