2733
2734
عنوان

بچه ها عروسی دعوتیم مامانم نمیخواد بیاد بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 58 پست
دختر باید طرفدار مادرش باشه، بدون مامانت میخوای بری عروسی؟

مامانم طرفدار فامیلای خودشه منم از فامیلاش متنفرم . منم فامیلای بابام برام مهمن . مادرم خاضره من بمیرم ولی ی تار موی خالم کم نشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامانم طرفدار فامیلای خودشه منم از فامیلاش متنفرم . منم فامیلای بابام برام مهمن . مادرم خاضره من بمی ...

مامانت از روز اول همین نبوده.

انقد بهش بی احترامی کردن اینطوری شده.

از رفتار عمه ت اینا معلومه چه قدر اذیتش کردن.

ازدواج کنی درک می‌کنی خودت

2731
والا بیچاره مادره نه شوهرش طرفدارشه نه دخترش اونا هم بخاطر همین بی احترامی میکنن

مادرم کاری کرده ک ۱۹ سالمه تا حالا ۱۹ بار فامیلای بابامو ندیدم اصلا محلشون نمیده اونام تو هیچ کاری دعوتش نمیکنن همین عموم و زن عموم ۲ ماهه میرن خونه عمم میرقصن و شادی میکنن 

2738
مامانم طرفدار فامیلای خودشه منم از فامیلاش متنفرم . منم فامیلای بابام برام مهمن . مادرم خاضره من بمی ...

عزیزم هوای مامانتو داشته باش...

اینطوریا که میگی نیست اگه شما بهش نشون بدی که هواشو داری اونم روی خوش بهت نشون میده.

بهش بگو من خیلی دوست دارم برم عروسی ولی حاضر نیستم ناراحتی مامان گلمو ببینم. به خاطر شما عروسی نمیرم. حالا یا دل مامانت نرم میشه و اجازه میده بری آرایشگاه یا اگه نشد اون شب عروسی با مامانت دوتایی برید رستورانی جایی خوش بگذرونید

فامیلای بابات از مامانت برات مهم ترن؟

من اصراری ندارم برم اصلا هم مادرم برام مهم نیس چون بشدت بی سیاسته . من میخواستم همین عممو بشونم سر جاش اجازه نداد خودش باعث میشه بهش بی احترامی کنن . منم ی نظر خواستم حالا دیگ مطمئن شدم ک نرم وگرنه اصلا دوس ندارم برم چون عمه اینا گفتن ماهم عروسی شما نمیایم 

عزیزم هوای مامانتو داشته باش... اینطوریا که میگی نیست اگه شما بهش نشون بدی که هواشو داری اونم روی خ ...

نمیشناسی مادر منو . متنفرم ازش حتی بعضی شبا دلم میخواد برم تو خواب خفش کنم 

2706