2733
2734

لطفا نگید کرونا چون همه واکسن زدن و زیادم مهمون دعوت نکردن ! ی عمه دارم پسرش هفته دیگ عروسیشه فامیلای ماهم ۱ ماه قبل دارن میزنن و میرقصن لباس خریدن ارایشگاه وقت گرفتن . بعد چند روز پیش خانواده عروس خانواده داماد دعوت کردن بعد عموی دیگم با زنش رفتن بابای منم رفت باهاشون ولی ب مامانم نگفتن بیا . مامانم وقتی شنید زن عموم رفته قسم خورده نمیره از قبلشم با عمم اینا خوب نبود . حالا منم هیچ تفریحی نداشتم فعلا برای کنکور شروع نکردم تا هفته دیگ شروع میکنم میگم حالا برم عروسی بعدش  شروع کنم ولی مامانم انقدر بداخلاقه ک جرعت ندارم بگم لباسم بخرم اجازه هم نمیده برم ارایشگاه ما فامیلامون حتی دخترای ۱۴ ساله هم ارایشگاه میرن اونوقت من ک بابام از همشون پولدار تره مامانم نمیزاره لباس بخرم یا وقت ارایشگاه بگیرم چون کنکوریم و میگه دختری ! چون شوهر نکردم حق ندارم برم ارایشگاه ! حالا منم بدون ارایش و لباس جدید نمیرم چون اعتماد بنفسم میاد پایین حالم بد میشه . بنظرتون نرم و بیخیال بشم بهتره !؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه نمیخوای لباس بگیری و آرایشگاه نری، واس چی بری عروسی؟! 

من ارایشگاه میرم لباسم میخرم باز بعد عروسی افسرده میشم حس میکنم بقیه بهتر از من بودن، دیگه ساده و بدون هیچی بری بعدش بدتر حرص میخوری و تا مدتها تو ذهنته

وقتی مامانتو کوچیک کردن بهش نگفتن چرا اصرار داری بری؟! 

بشین پیش مامانت و پشتش باش

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

آخه چرا مامانتو نگفتن؟ بابات چرا بدون خانومش رفت؟ اونام بد کردن دیگه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
اخه من فعلا مشاورم برنامه و چیزامو اوکی نکرده منم میگم ۳ ساله هیچ تفریحی نداشتم حداقل برم حالو هوام ...

خب چیکار ب مادرت داری بذار راحت باشع. منم جای مامانت بودم نمی‌رفتم

تو با بابات برو

آرایشگاه هم لازم نیس بری ، یه آرایش ملایم خودت بکن ، خیلی هم جذاب ترع

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2706