2726
عنوان

از پسش برنمیام

191 بازدید | 12 پست

بهم گفتن سنگینی داری 

منم سرچ کردم دیدم چله بقره خوبه صوتش رو پخش کردم و قران جلوم نگای آیات میکردم یا گاهی باهاش زمزمه میکنم 

50صفحست واقعا سنگینه

فکر نمیکنم از پسش بربیام

قربون خدا برم بنده ش چرا باید انقدر عذاب بکشه 😢😭

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نیازی به خوندنش نیست ، میتونی هر روز صبح تا چهل روز، صوتش رو پخش کنی توی خونه بشنوی

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
جدی؟ ادم از کجا باید بفهمه طلسمش کردن؟

بختش بسته است

مشکل پشت مشکل

از لحاظ روحی خوددرگیری داشتن و نداشتن آرامش 

یا اینکه توی خونه و در لابه لای بعضی از چیزاشون ، دعا و طلسم و چیزای عجیب پیدا میکنند

و...

معمولا میرن پیش دعانویس و طالع بین  و می‌فهمن...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
بختش بسته است مشکل پشت مشکل از لحاظ روحی خوددرگیری داشتن و نداشتن آرامش  و... معمولا ...

اهاااا یعنی پیش دعا نویس بریم مشکلمون حل میشه؟؟؟ 

چون ما هم بدبیاری پشن بدبیاری داریم به هر کی خوبی میکنیم با بدی جوابمونو میده یعنی ممکنه ما هم طلسم شده باشیم؟؟

اهاااا یعنی پیش دعا نویس بریم مشکلمون حل میشه؟؟؟  چون ما هم بدبیاری پشن بدبیاری داریم به هر کی ...

نه به نظرم خیلی از مسائل، از طلسم و دعا نیست 

نمیدونم دقیق

نه نیازی به خوندنش نیست ، میتونی هر روز صبح تا چهل روز، صوتش رو پخش کنی توی خونه بشنوی

شما انجام دادی تاثیرش رو دیدی عزیزم؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
شما انجام دادی تاثیرش رو دیدی عزیزم؟  

نه من انجام ندادم

ولی از اطرافیان شنیدم که در حال انجام دادنش هستن

نه من انجام ندادم ولی از اطرافیان شنیدم 

خوبه پس از فردا فقط صوتشو گوش میدم مرسی عزیزم