2726
عنوان

همسایم گوشی شوهرش آورده

377 بازدید | 17 پست

بعد یه پروفایل زن دیده که شوهرش بلاکش کرده بود ، یه حساب بیزینسی بود ، حالا خیلی ناراحته ، آها یه چیزی یه فیلم فقط تو ش هست که وقتی میزنی باز نمیشه ولی خوب مثلا میگه به این شماره بیزینس اطلاع بدید البته به انگلیسی ، بعد با یه شماره دیگه و عکس همین زن همون فیلم اومده ولی دیگه بلاک نشده 

به نظرتون این چه بیزینسی هست ؟ 

زن همسایه نشسته گریه می‌کنه پا نمیشه بره خونش ، بچمم کلاس آن لاین داره ،اون یکی هم کوچیکه ، من اصلا سر در نمیارم ، چی بگم این پاشه بره خونش ،هر چی میگم چیزی نیست حالیش نمیشه

الهی🤣🤣🤣😂😂😂

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم منم شماره یه خانومو بلاک کرده نمیدونم به خیانت فکر کنم یا زوده😑

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  

پاشو گوشی شوهرش رو بگیر بکوب به دیوار،تمام مشکلات حل میشه😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
شوهرم منم شماره یه خانومو بلاک کرده نمیدونم به خیانت فکر کنم یا زوده😑

شوهر منم ولی از اول ازدواج جزو بلک لیستش بود حس میکنم دوست دختر زمان مجردیشه هر چی ام میگم خطتو عوض کن فایده نداره 

لطفا لایکم نکنید🤦🏻‍♀️🥲
2706