2726

واااییی بعضی از رفتاری دوست پسرم خیلی رو مخه😐

همین که فکر میکنه کامله کامله 

فک میکنه همه حساسیتاش به جای به جاس😐

مثلا به یه چیزایی گیر میداد منم اومدم گیر دادم ک بفهمه چرته ول کنه

بدتر کرد😐میگه حساسیتم به جاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ول کرد😂😂😂

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
این افراد خودشیفته و مغرورن

اره مغروره😐

شاید هر کس جای اون بود مغرور میشد نمیدونمممم

همه‌چیش خوبه از نظر قیافه و مالی اینا اوکیه کاری درسی همه چی به خاطر همینام هس اعتماد به سقف زیاد😐

و فک میکنه کامله کامله

ولش کن بابا ، بگو تو که کاملی پس دوست دختر می خوای چکار

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

اگه باهاش برنامه ازدواجی چیزی داری خیلی زیاد فکر کن چون اینجور آدما طرف مقابل رو خورد و خمیر میکنن از حرص 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
اره مغروره😐 شاید هر کس جای اون بود مغرور میشد نمیدونمممم همه‌چیش خوبه از نظر قیافه و مالی اینا او ...

پسر خوبه خاکی و افتاده باشه 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706