2733
2734

پسر من نزدیک ۹ ماهشه ولی هر چی براش درست میکنم اصلااااا نمیخوره😥یعنی حتی اگه قاشق هم ببین سریع دهنشو میبنده نمیدونم باید چیکار کنم😭😭اما اوایل اصلا اینطور نبود و خیلی قششنگ غذا شو میخورد نمی دونم چرا الان یه ماهه اینطور شده.شما می تونین به من راهنمایی کنید که چیکار کنم واقعا خسته شدم هر روز واسش یه سوپ یا فرنی درست میکنم ولی اصلا لب نمیزنه بهش تا ببینه چه طعمی میده

خواهرزادم الان چند روزه اینجوری شده

فقط میوه میخوره و خرما

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بهش آبمیوه ای نوشیدنی بدع ببین میخورع؟

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هیچی فقط باید حواسشو پرت یه جیزی کنی بهش بدی.دختر من ۳سال و نیمه شه با ترفند بهش غذا میدم. نت روشن، کارتون می بینه غذا میخوره.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
هیچی فقط باید حواسشو پرت یه جیزی کنی بهش بدی.دختر من ۳سال و نیمه شه با ترفند بهش غذا میدم. نت روشن، ...

بله دختر ۴ ساله م اینجوریه گوشی دستشه و بش غذا جیدم . ولی این پسرم هرکاری کردم اصلا غذارو قورت نمیده میمونه تو دهنش . شده ربع ساعت موند اخرش ریخت از دهنش

بله دختر ۴ ساله م اینجوریه گوشی دستشه و بش غذا جیدم . ولی این پسرم هرکاری کردم اصلا غذارو قورت نمیده ...

اره این دوره رو طی کردم حرص خوردم تا به خوردن بیوفته‌

2738

داخل دهنشو معاینه کنید شاید آفت زده یا زخم شده ‌‌‌‌‌...

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

یه مدت کارم شده بود غروبا سوار کالسکه میکردم می رفتم نونوایی، نون دوست داره از اونجا یه تیکه بربری بهش می دادم تا برسم خونه یه کم نون خورده باشه سیر بشه بس که هیچی نمیخورد.

بله دختر ۴ ساله م اینجوریه گوشی دستشه و بش غذا جیدم . ولی این پسرم هرکاری کردم اصلا غذارو قورت نمیده ...

عزیزه دلم چقد شبیه پسر منه،احتمال زیاد داره دندون درمیاره لثه هاش درد میکنه تو غذاها تنوع بده موز له کن بده بخوره؛تو فرنیش گلاب بریز و یه کوچولو کره طعم غذاهارو واسش عوض کن ک ترغیب بشه بازم بخواد؛مولتی ویتامین بهش میدی ک‌اشتهاش‌ زیاد بشه؟

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

قبل از غذا خوردن بهش شير نده تا گرسنه بشه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706